Router ASUS 80 $ na reklamę
#1

Cześć, jeśli ktoś chce uzyskać ac88u lub ac5300 może rozważyć to promo. Właśnie przeszedł przez Nex Challenger, zobaczył ich posiadanie handlu w promo, w którym handlujesz dowolnym routerem, uprawnionym do zniżki 80 $ z ac88u lub ac5300. Tylko dla członków rywalizujących. Wkrótce pojawią się zdjęcia!     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Mam nadzieję, że nie tylko w Nex!
Reply
#3

ThinkMe napisał: Mam nadzieję, że nie tylko w Nex! Mijałem przez mah hahaha tak, warunki mówią o wszystkich sklepach z wyzwaniami.
Reply
#4

kashix napisał: Mijałem przez mah hahaha tak, warunki mówią o wszystkich sklepach z wyzwaniami. Dzięki stary!
Reply
#5

Zwykle jest to sygnał, że kiedyś w niedalekiej przyszłości ceny zostaną odpowiednio skorygowane i bez żadnego zamiany. Wspólna polityka cenowa na rynku.
Reply
#6

upgrade napisał: Zwykle jest to sygnał, że kiedyś w niedalekiej przyszłości ceny zostaną odpowiednio skorygowane i bez żadnego zamiany. Wspólna polityka cenowa na rynku. Ceny routerów Asusa nie spadają nawet po pewnym czasie.
Reply
#7

Mogą pozwolić sobie na zniżkę, ponieważ zwykła cena jest już tak wysoka. Nie będę płacił> 300 $ za router.
Reply
#8

MikeDirnt78 napisał: Mogą pozwolić sobie na zniżkę, ponieważ zwykła cena jest już tak wysoka. Nie będę płacił> 300 $ za router. Jakiego routera poleciłbyś za mniej niż 300 USD?
Reply
#9

ThinkMe napisał: Jakiego routera poleciłbyś za mniej niż 300 USD? Myślę, że warto $$$, sam korzystam z ac88u. Wi-Fi mogę osiągnąć około 800 Mb / s.
Reply
#10

kashix napisał: Myślę, że warto $$$, sam korzystam z ac88u. Wi-Fi mogę osiągnąć około 800 Mb / s. zaledwie 2 tygodnie temu rozważałem na AC1900 (wierzę w RT68U?), ale wahałem się "przyszły dowód" routera, a nie, a następnie, niedawno, ta umowa przyszła.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)