Potrzebujesz pomocy z High HDD Temp 63C
#1

Kiedy gram, temps uderza od 56 do 63 stopni cel. Bezczynność wynosiła około 57 ° C.   Czy powinienem zamienić wentylator 800 obr./min 1x200mm na wentylatory o prędkości obrotowej 2x140 mm z przodu? Przód wydaje się być jedynym sposobem uzyskania przepływu powietrza w kierunku sekcji dysków twardych. Niektóre zdjęcia poniżej w celach informacyjnych.   Obudowa: http:
Reply
#2

Wypróbuj obudowę na wolnym powietrzu. Zobacz, co jest temp.
Reply
#3

Jaka jest twoja obecna konfiguracja dla fanów? Kiedyś to nie jest spożycie. Twój układ GPU to otwarta konstrukcja osłony, dzięki czemu gorące powietrze krąży w obudowie. Jeśli to gorące powietrze nie zostanie wystarczająco szybko wyczerpane, otrzymasz cieplejsze składniki.
Reply
#4

Entry Level PC napisał: Wypróbuj obudowę na wolnym powietrzu. Zobacz, co jest temp. Haha ... jeśli byłeś niższy, to znaczy, że trzymam na zawsze otwartą obudowę? Psycovirus napisał: Jaka jest twoja obecna konfiguracja dla fanów? Kiedyś to nie jest spożycie. Twój układ GPU to otwarta konstrukcja osłony, dzięki czemu gorące powietrze krąży w obudowie. Jeśli to gorące powietrze nie zostanie wystarczająco szybko wyczerpane, otrzymasz cieplejsze składniki. Moja aktualna konfiguracja to pobór z wyjątkiem wentylatora tylnego i procesora, jak pokazano poniżej. Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Wentylator chłodnicy przedmuchuje system raczej chłodnym powietrzem. Przedni wentylator w wersji 1x200 również wciągają, ale dość słabe osiągi lah. Mam również wentylator 2x120 mm dmuchający w gpu. Wydech jest z tyłu, a górny wentylator procesora pomaga również wydobywać gorące powietrze. Właściwie najważniejszą rzeczą jest to, że ukryte pod nim hddy nie mają luzu do montażu wentylatora. Jeśli można umieścić wentylator powinien być w porządku .. Jedyny możliwy sposób, jak myślę, zmienia się przez słabe przednie 200-milimetrowe wentylatory na 2x140 potężnych fanów i mam nadzieję, że zdmuchną dolny tył obudowy.
Reply
#5

Ze zdjęcia 2 wentylatory chłodnicy są w złym kierunku! Zamiast tego powinny się wydmuchać.
Reply
#6

jtjt00 napisał: Ze zdjęcia 2 wentylatory chłodnicy są w złym kierunku! Zamiast tego powinny się wydmuchać. Testowałem zarówno wlot, jak i wydech. Gpu i cpu temps same leh .. Wybrałem to jako pobór na końcu, ponieważ przepływ powietrza z przedniego wentylatora jest słaby, więc więcej wlotu chłodnego powietrza do obszaru mobo powinno być lepsze. Jeśli przejdę z powrotem do wydechu, nie wiem czy to wpłynie na klatkę HDD, to jest jak schowany w dolnym leh .. imo, nie sądzę, sia .. Przy okazji, mój przypadek to kostka .. Podane zdjęcia pochodzą z widoku TOP.
Reply
#7

Używam tego samego podwozia, co ty. Korzystanie z 1 TB 2 TB HDD w wnęce 3,5 ". Zaktualizuje się tutaj z moimi temps dziś wieczorem, kiedy wrócę do domu. Podwozie jest montowane tylko z wlotem wentylatora przedniego 200 mm i tylnym wylotem 1 x 120 mm
Reply
#8

xonix napisał: Używam tego samego podwozia, co ty. Korzystanie z 1 TB 2 TB HDD w wnęce 3,5 ". Zaktualizuje się tutaj z moimi temps dziś wieczorem, kiedy wrócę do domu. Podwozie jest montowane tylko z wlotem wentylatora przedniego 200 mm i tylnym wylotem 1 x 120 mm Chłodny. Byłoby wspaniale podzielić się naszym doświadczeniem. Dostałem 3 X 3.5 "Jeśli nigdy nie sprawdzę ręcznie tempsów, nie wiedziałbym, że mogą osiągnąć 63C podczas grania, grałem w Destiny 2, a GPU przy obciążeniu wynosi około 70C .. dalej więcej ... gra jest zainstalowane na moim 2,5-calowym dysku, który znajduje się po drugiej stronie obudowy. Tak więc moje dyski twarde nie powinny być zbyt obciążone, kiedy gram w gry. Tak więc przypuszczam, że ciepło z gpu promieniuje do klatki HDD, poniżej której nie ma przepływu powietrza.
Reply
#9

poprzez monitorowanie hdd temps, tat prolly zapobiega obracaniu się dysków twardych podczas snu ...
Reply
#10

jimlwk napisał: Chłodny. Byłoby wspaniale podzielić się naszym doświadczeniem. Dostałem 3 X 3.5 "Jeśli nigdy nie sprawdzę ręcznie tempsów, nie wiedziałbym, że mogą osiągnąć 63C podczas grania, grałem w Destiny 2, a GPU przy obciążeniu wynosi około 70C .. dalej więcej ... gra jest zainstalowane na moim 2,5-calowym dysku, który znajduje się po drugiej stronie obudowy. Tak więc moje dyski twarde nie powinny być zbyt obciążone, kiedy gram w gry. Tak więc przypuszczam, że ciepło z gpu promieniuje do klatki HDD, poniżej której nie ma przepływu powietrza. 63C jest zbyt wysokie dla HDD. Mój jest zwykle pod-40C. Powinno być proste dodawanie wentylatora przed klatką HDD lub umieszczenie go w chłodziarce HDD.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)