100 Mbps w sieci Gigabit?
#1

Właśnie zmieniłem płytę główną na taką, która ma chipset Qualcomm Killer E2200. Jednak w mojej istniejącej sieci Gigabit (RT-N66U), uzyskuję tylko prędkości 100 Mb / s.   Sprawdziłem wszystkie odpowiednie ustawienia, przeinstalowałem sterowniki itp., Nawet wypróbowałem płytę Ubuntu Live CD, ale szybkość, jaką zawsze uzyskuję, to 100 Mb / s.   Próbowałem 3 kabli CAT5e, w tym tych krótkich, ale nadal nie mogę uzyskać prędkości Gigabit ...   Kable działają z szybkością Gigabit z mojego laptopa.   Jest to szczególnie niepokojące, odkąd mam serwer NAS, a teraz moje prędkości wynoszą tylko 10 MB
Reply
#2

Wyłącz komputer, wyłącz modem, wyłącz i spróbuj ponownie. Pomyśl, że twój kierowca przyszedł z oprogramowaniem, które może mieć Limit lub ograniczyć prędkość
Reply
#3

Ten facet ma podobny problem, ale wydaje się, że to był problem z kablami. http:
Reply
#4

Wyłącz zabójcę menedżera sieci
Reply
#5

Dzięki. Czy później spróbuję kupić nowy kabel. Czy mogę wiedzieć, gdzie dobrze jest dostać CAT 6
Reply
#6

trenzterra napisał: Dzięki. Czy później spróbuję kupić nowy kabel. Czy mogę wiedzieć, gdzie dobrze jest dostać CAT 6
Reply
#7

trenzterra napisał: Właśnie zmieniłem płytę główną na taką, która ma chipset Qualcomm Killer E2200. Jednak w mojej istniejącej sieci Gigabit (RT-N66U), uzyskuję tylko prędkości 100 Mb / s. Sprawdziłem wszystkie odpowiednie ustawienia, przeinstalowałem sterowniki itp., Nawet wypróbowałem płytę Ubuntu Live CD, ale szybkość, jaką zawsze uzyskuję, to 100 Mb / s. Próbowałem 3 kabli CAT5e, w tym tych krótkich, ale nadal nie mogę uzyskać prędkości Gigabit ... Kable działają z szybkością Gigabit z mojego laptopa. Jest to szczególnie niepokojące, odkąd mam serwer NAS, a teraz moje prędkości wynoszą tylko 10 MB
Reply
#8

Co używasz mobo
Reply
#9

MSI Z77A-GD65 GAMING. Podobno niektórzy ludzie mówią, że NIC jest raczej wybredna na kablach LAN. Próbowałem różnych zestawów sterowników (w tym instalowania samego sterownika bez pakietu), ponownej instalacji oprogramowania itp., Ale to nie pomaga. Próbowałem nawet na Ubuntu, więc nie jest to tylko problem ze sterownikami Windows. Mam nadzieję, że nowy kabel może rozwiązać ten problem? W przeciwnym razie zastanawiam się, czy Corbell może zamienić mnie z innym mobo bez NIC haha.
Reply
#10

Kupiłem nowe kable, no i nadal nie rozwiązuje problemu:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)