PC z chińskim systemem operacyjnym?
#1

cześć,   nie jestem pewien, gdzie jeszcze powinienem zadawać to pytanie, więc wrzucam to tutaj. Chciałabym zainstalować microsoft z kompletnym chińskim systemem operacyjnym (nie jestem pewien, czy to prawo tak to ująć) dla mojego nie mówiącego po angielsku ojca, ponieważ byłby bardziej zaznajomiony z językiem chińskim, aby mógł on trochę surfować po Internecie (chińskie strony internetowe) jego wolny czas. Czy jest tam system operacyjny z czysto chińskim językiem? Przepraszam za takie głupie pytanie ... pomogę ci i wybacz mi .. jestem całkiem noobem w takiej okolicy ... z góry dziękuję za twój wkład. =)
Reply
#2

dominique88 napisał: cześć, nie jestem pewien, gdzie jeszcze powinienem zadawać to pytanie, więc wrzucam to tutaj. Chciałbym zainstalować microsoft z kompletnym chińskim systemem operacyjnym (nie jestem pewien, czy to prawo tak to ująć) dla mojego nie mówiącego angielskiego ojca Nie do końca cię rozumiem, jeśli chcesz posadzić chiński O.
Reply
#3

dominique88 napisał: cześć, nie jestem pewien, gdzie jeszcze powinienem zadawać to pytanie, więc wrzucam to tutaj. Chciałabym zainstalować microsoft z kompletnym chińskim systemem operacyjnym (nie jestem pewien, czy to prawo tak to ująć) dla mojego nie mówiącego po angielsku ojca, ponieważ byłby bardziej zaznajomiony z językiem chińskim, aby mógł on trochę surfować po Internecie (chińskie strony internetowe) jego wolny czas. Czy jest tam system operacyjny z czysto chińskim językiem? Przepraszam za takie głupie pytanie ... pomogę ci i wybacz mi .. jestem całkiem noobem w takiej okolicy ... z góry dziękuję za twój wkład. =) Wypróbuj http:
Reply
#4

commach napisał: Nie do końca cię rozumiem, jeśli chcesz posadzić chiński O.
Reply
#5

dzięki za cały twój wkład i żart. tak jak powiedziałem ... naprawdę nie wiedziałem, jak umieścić to w poprawny sposób, ponieważ nie jestem zbyt dobry werset w komputerach, szczególnie jeśli chodzi o poprawne warunki i takie rzeczy .. ale tak czy inaczej, jestem zadowolony, znalazłem odpowiedź niektórych z miłych dusz. dzięki !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)