Ktoś wie, gdzie mogę kupić układ GPU HOF
#1

Szukam tego kawałka GALAX GEFORCE GTX 1070 EXOC-SNPR BIAŁY 8 GB   Proszę poinformować, czy ktoś wie, dzięki!
Reply
#2

1. Przejdź do www.google.com 2. Wpisz "kup GALAX GEFORCE GTX 1070 EXOC-SNPR BIAŁY 8 GB" 3. Hit "szukaj" i przeczytaj.
Reply
#3

możesz wypróbować SIM LIM, aby sprawdzić, czy możesz je kupić i nosić, lub możesz wyszukać witryny e-commerce itp. na przykład możesz spróbować tutaj: http:
Reply
#4

Rashkae napisał: 1. Przejdź do www.google.com 2. Wpisz "kup GALAX GEFORCE GTX 1070 EXOC-SNPR BIAŁY 8 GB" 3. Hit "szukaj" i przeczytaj. Skąd ta obrzydliwa odpowiedź?
Reply
#5

idjekyll napisał: Skąd ta obrzydliwa odpowiedź? To nie jest nieprzyjemne. To najłatwiejszy sposób, by uzyskać odpowiedź. Naucz ryby i ryby.
Reply
#6

Rashkae napisał: To nie jest nieprzyjemne. To najłatwiejszy sposób, by uzyskać odpowiedź. Naucz ryby i ryby. Masz lepszy sposób na powiedzenie. Nie musicie brzmieć tak protekcjonalnie. Wszyscy wiedzą, że możesz najpierw wejść do Google, ale być może odpowiedzi tutaj mogą również zawierać osobiste doświadczenia i bardziej szczegółową odpowiedź niż to, co możesz znaleźć w wynikach wyszukiwania. Humble trochę może boh?
Reply
#7

Wygląda na to, że w Lowyat Plaza w KL jest dwóch sprzedawców. plac jest całkiem dobrym miejscem, z wyjątkiem opłaty za toaletę rm1, do oglądania i dotykania części PC bez oka od sklepikarzy Warto odwiedzić, jeśli jesteś w pobliżu
Reply
#8

Myślę, że to dlatego, że post TS nie daje żadnych wskazówek, że wykonał jakieś badania i oczekuje, że ludzie zrobią to od niego, który zbierze takie odpowiedzi. Moje 2 centy warte.
Reply
#9

moodless napisał: Myślę, że to dlatego, że post TS nie daje żadnych wskazówek, że wykonał jakieś badania i oczekuje, że ludzie zrobią to od niego, który zbierze takie odpowiedzi. Moje 2 centy warte. HOF nie jest marką, którą przewożą lokalni dealerzy. Nie jest łatwo wiedzieć, kto ją nosi ....
Reply
#10

moodless napisał: Myślę, że to dlatego, że post TS nie daje żadnych wskazówek, że wykonał jakieś badania i oczekuje, że ludzie zrobią to od niego, który zbierze takie odpowiedzi. Moje 2 centy warte. Bingo. Właśnie dlatego.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)