2 firefoxy?
#1

Czy to możliwe? na 1 komputerze i na tym samym os.?   cos i wana zachowuję moją starą wersję 3.6, wciąż korzystając z najnowszej wersji firefoxa na inne rzeczy. naprawdę nie lubię google chrome lub np. i kilka rzeczy, których nie mogę zrobić na starej wersji ff. ale lubię stare dodatki, które wciąż pracują dobrze z 3.6, dlatego też wana dalej go używam.   właściwie to po prostu używa facebooka do najnowszej wersji firefoxa.
Reply
#2

ktoś?,,,,,
Reply
#3

Z czystej ciekawości, czego nie możesz zrobić w starej wersji? Używam również 3.6, a ja odmawiam aktualizacji, nie lubię nowych wersji.
Reply
#4

Prostym sposobem jest wypróbowanie palemoon8, ponieważ używa innego profilu i instalacji z firefox ...
Reply
#5

tks. wypróbowałem to. nie jest aż tak źle. chociaż nadal wolałbym, aby moja główna przeglądarka była w wersji 3.6, ponieważ zajmuje mniej pamięci, nawet gdy jest otwarta z wieloma zakładkami. myślę, że palemoon jest ulepszoną wersją 8, prawda?
Reply
#6

Możesz, ale nie możesz uruchomić obu wersji @ w tym samym czasie w tym samym systemie operacyjnym.
Reply
#7

mogę koleś. Mogę jednocześnie uruchomić 8 ff 3.6 i palemoon. uwierz w to lub nie do. http:
Reply
#8

Nie próbuję, ale myślę, że będzie trzeba odinstalować starszą wersję, a następnie zainstalować nowszą. Ale ja tylko się zastanawiam.
Reply
#9

ułuskać w kod? lol
Reply
#10

Pobierz przenośne wersje tego. Lokalizacja
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)