Przegląd Synology RT1900ac
#1

Synology RT1900ac   reputacja firmy Synology zawsze koncentruje się na jakości ich NAS. Łatwy w użyciu, dobrze wycenione i pełen funkcji. Tym razem Synology zdecydował się ukłucie na rynku routera , jak również z ich RT1900ac .     Proste brązowe pudełko .     Zawartość Paczki.     Sam router , jak również zasilanie .     Sam router ma parę stoi za lekko go unieść .     Berło     Po podłączeniu , byłem witany przez prosty do naśladowania konfigurację.     Zajęło mniej niż 15 minut, aby dostać mój internet uruchomiony.     Interfejs jest prosty i dość łatwe do naśladowania i bardzo przejrzysty interfejs sprawia, że jest łatwa w nawigacji.     Uzyskaj dostęp do zawartości podłączonego dysku USB łatwo z interfejsu routera. Bardzo wygodne, gdy stara się udostępniać pliki w sieci.
Reply
#2

Oczywiście nie można zapomnieć o Centrum pakietów , co jest sposobem na dodanie większej funkcjonalności w Synology NAS , teraz dostępna także na tym routerze. Niestety, nie ma wielu dostępnych aplikacji teraz, ale jestem pewien, że Synology będzie dodanie więcej w przyszłości . Ogólnie rzecz biorąc , router był bardzo przyjemne doświadczenie , a ludzie , którzy są przyzwyczajeni do interfejsu Synology na ich NAS znajdą się w domu. Tylko drobne problemy jakie miałem do tej pory było to długość przewodu zasilającego , co czuję jest nieco zbyt krótki, a także od czasu do czasu czkawką kiedy nie może uzyskać dostępu do strony konfiguracyjnej routera . Jest to bardzo solidna routera , jeśli szukasz prostego w użyciu jednego .
Reply
#3

proszę podzielić się więcej!
Reply
#4

Jest to solidny router z wszystkich fajną funkcje jako serwera NAS firmy Synology . Ale to zatrzymuje się tam , ja nazywam to router , a nie router bezprzewodowy nie widziałem tak złe bezprzewodowej wydajności (2,4 i 5) pod względem zakresu , ponieważ routery bezprzewodowe urodzili . Blisko zakres prędkości jest dobre, choć . Mam od tego zdegradowany do AP (bezprzewodowy wyłączony).
Reply
#5

Uważam, że zasięg sieci bezprzewodowej wystarczającą do mojego mieszkania choć. można jeszcze poprawić . Zakres bezprzewodowy jest podobny do tych z ASUS RT - N66U lub RT - AC66U . COS , nowsze routery bezprzewodowe , takie jak D-Link DIR- 890L z łatwością wygrywa pod względem zasięgu sieci bezprzewodowej i emisji energii. Przepustowość sieci bezprzewodowej Synology RT1900ac jest przyzwoita .
Reply
#6

kero89 napisał: Jest to solidny router z wszystkich fajną funkcje jako serwera NAS firmy Synology . Ale to zatrzymuje się tam , ja nazywam to router , a nie router bezprzewodowy nie widziałem tak złe bezprzewodowej wydajności (2,4 i 5) pod względem zakresu , ponieważ routery bezprzewodowe urodzili . Blisko zakres prędkości jest dobre, choć . Mam od tego zdegradowany do AP (bezprzewodowy wyłączony). Hmmm znalazłem zakres wciąż przyzwoity w moim domu, ale nie mogę nic na moje lift holu.
Reply
#7

Vulpix napisał: Hmmm znalazłem zakres wciąż przyzwoity w moim domu, ale nie mogę nic na moje lift holu. Dla 2.4G , można go podłączyć , ale to po prostu nie ma żadnych ruchomych danych . Tym samym miejscu , bez zmian od 9 lat temu, kiedy byłem przy użyciu 2Wire 2700 może zrobić dobrze z 2.4G . Taki wstyd w porównaniu do 9 lat temu tech. Zgadnij, powinni skupić się na tworzeniu lepszych NAS po niższych cenach . Lekcja , $ 220 + poszła w błoto. Najlepiej udać się z dobrze znanymi markami , które ceny nie są zbyt daleko.
Reply
#8

kero89 napisał: Dla 2.4G , można go podłączyć , ale to po prostu nie ma żadnych ruchomych danych . Tym samym miejscu , bez zmian od 9 lat temu, kiedy byłem przy użyciu 2Wire 2700 może zrobić dobrze z 2.4G . Taki wstyd w porównaniu do 9 lat temu tech. Zgadnij, powinni skupić się na tworzeniu lepszych NAS po niższych cenach . Lekcja , $ 220 + poszła w błoto. Najlepiej udać się z dobrze znanymi markami , które ceny nie są zbyt daleko. Cóż , nadal wspierać Synology RT1900ac gdyż może to zrobić z moim AP Nighthawk R8000 . a zakres jest szerszy : od góra / dół , aż podwórku.
Reply
#9

zasięg ok leh ~ około 30-50 metrowy , sygnał nadal dostępne
Reply
#10

Jak o 5GHz ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)