Asus pce ac68 karta sieciowa niebieski ekran po torrentowaniu
#1

Cześć Mam kartę sieciową asus pce ac68 za każdym razem, gdy zaczynam torrenting, będzie niebieski błąd ekranu w ciągu 5 min czy ktoś ma ten sam problem z tą kartą?
Reply
#2

Jaki jest kod komunikatu o błędzie zatrzymania na niebieskim ekranie? Czy używasz najnowszego sterownika producenta lub sterownika z aktualizacji systemu Windows?
Reply
#3

Cześć Używam najnowszego sterownika wypróbował wszystkie inne sterowniki, a także błąd jest błąd strony połączenia w obszarze non paged
Reply
#4

darenlua napisał: Cześć Używam najnowszego sterownika wypróbował wszystkie inne sterowniki, a także błąd jest błąd strony połączenia w obszarze non paged twój ram jest wadliwy zobacz tutaj: https:
Reply
#5

Ale używam diagnostyki pamięci okna, która mówi, że nie ma problemu z lei
Reply
#6

darenlua napisał: Ale używam diagnostyki pamięci okna, która mówi, że nie ma problemu z lei czy możesz sprawdzić, czy plik hdd ma włączoną stronę?
Reply
#7

Zer0 Cha0s napisał: czy możesz sprawdzić, czy twój plik hdd ma włączoną stronę? Tylko na moim pliku stron ssd jest teraz wypróbowałem wszystkie
Reply
#8

Poza plikiem strony nie działa dla mnie problem nadal występuje podczas pobierania torrentów
Reply
#9

zmniejszyć maksymalne połączenia do 100
Reply
#10

problemem jest sterownik sieciowy e. spróbuj starszych sterowników ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)