Dyskusja na temat PC
#1

Ostatnio zobaczyłem skrzynkę otaku i zastanawiałem się nad budową obudowy, która jest płaska i długa .... jak pasek dźwiękowy ... tak, żebym mógł umieścić mój podwójny 27 "na nim ... jako obudowę komputera i również monitoruj pion.   Ktoś natknął się na taką sprawę?
Reply
#2

Kegler napisał: Ostatnio zobaczyłem skrzynkę otaku i zastanawiałem się nad budową obudowy, która jest płaska i długa .... jak pasek dźwiękowy ... tak, żebym mógł umieścić mój podwójny 27 "na nim ... jako obudowę komputera i również monitoruj pion. Ktoś natknął się na taką sprawę? Po pierwsze, jesteś pewien, że przypadek Taku może obsługiwać wagę dwóch monitorów 27 '? Lepiej jednak mieć podwójny monitor.
Reply
#3

Przepraszam, myślę, że cię zdezorientowałem, miałem na myśli projekt taku, który dał mi pomysł na podniesienie mojego podwójnego monitora shadow84 napisał: Po pierwsze, jesteś pewien, że przypadek Taku może obsługiwać wagę dwóch monitorów 27 '? Lepiej jednak mieć podwójny monitor.
Reply
#4

Przesunięcie Dono phanteksa x może utrzymać wagę lub nie
Reply
#5

Widziałem to również ... bardzo interesujący projekt .... po prostu nie mogłem znaleźć nikogo online umieszczającego monitor na górze .... lol muddle napisał: Przesunięcie Dono phanteksa x może utrzymać wagę lub nie
Reply
#6

Sprzedaj monitor i kup monitor z regulowaną wysokością. Czysta niż stojak.
Reply
#7

Nie bardzo zależy mi na zwiększeniu wysokości, ale na rozwiązaniu typu suedo, takim jak lianli dk02 ... haa poooooo napisał: Sprzedaj monitor i kup monitor z regulowaną wysokością. Czysta niż stojak.
Reply
#8

Taku jest ładne, ale cena również bardzo miła
Reply
#9

Translating...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)