SH przerywany
#1

Zawsze muszę resetować modem co kilka dni, aby odzyskać połączenie. Wifi jest podłączone, ale nie ma połączenia. Również mój serwer Synology NAS wyśle mi e-mail z informacją, że połączenie zostanie zasiane. Ktoś też mierzył się z takimi problemami?
Reply
#2

Tak, a ja mieszkam na Wschodzie. Okropny, okropny występ w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Reply
#3

discoburg napisał: Zawsze muszę resetować modem co kilka dni, aby odzyskać połączenie. Wifi jest podłączone, ale nie ma połączenia. Również mój serwer Synology NAS wyśle mi e-mail z informacją, że połączenie zostanie zasiane. Ktoś też mierzył się z takimi problemami? Zostaję w Tampines bez problemów po mojej stronie i nie używam DNSu Starhub.
Reply
#4

Żyję też na wschodzie. Pronewbie napisał: Tak, a ja mieszkam na Wschodzie. Okropny, okropny występ w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Reply
#5

Jestem w Loyang. Gdzie jesteś?
Reply
#6

nie ma problemów. nigdy nie dotykałem mojego modemu przez wiele miesięcy
Reply
#7

Zaalaa napisał: nie ma problemów. nigdy nie dotykałem mojego modemu przez wiele miesięcy Czy jesteś w Loyang? Od miesięcy też nie dotykałem mojego modemu.
Reply
#8

Jestem również z Tampines. Nie ma problemu ... Ci, którzy mają problem z routerem, którego używasz ... Asusem?
Reply
#9

trichard napisał: Jestem również z Tampines. Nie ma problemu ... Ci, którzy mają problem z routerem, którego używasz ... Asusem? haha ... Wiem, o czym myślałeś ... Wydanie 87U i DC ...
Reply
#10

discoburg napisał: Zawsze muszę resetować modem co kilka dni, aby odzyskać połączenie. Wifi jest podłączone, ale nie ma połączenia. Również mój serwer Synology NAS wyśle mi e-mail z informacją, że połączenie zostanie zasiane. Ktoś też mierzył się z takimi problemami? Czy próbowałeś już skonfigurować publiczny serwer DNS Google na swojej bramie?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)