30 subskrypcji głośników
#1

cześć, szukam systemu głośników 2.1 i miałem 2, które przyciągają mój wzrok. twórczy a250 i sonicgear titan5.   każdy może zasugerować, który jest lepszy 1?
Reply
#2

Osobiście dostanę sonicgear nad kreatywnością.
Reply
#3

Dzisiaj lazada titan5 18,90 USD nia ... imt204 napisał: cześć, szukam systemu głośników 2.1 i miałem 2, które przyciągają mój wzrok. twórczy a250 i sonicgear titan5. każdy może zasugerować, który jest lepszy 1?
Reply
#4

I ma problemy z bluetooth i FM W tym przedziale cenowym, o ile może produkować dźwięk, wystarczająco dobrze Somemore dostał tweeter ... Kup i sprawdź, czy głośnik wysokotonowy jest prawdziwy czy fałszywy? Ostatnim razem 20 dolarów można kupić tylko Tatoo 303 teraz lepiej sobie poradzić Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

produde1999 napisał: Osobiście dostanę sonicgear nad kreatywnością. Zabawne, ponieważ miałem przyjaciela, który przysięgał, że sprzęt SonicGear ma okropną jakość dźwięku. Albo zespołowi inżynieryjnemu LeapFroGlobal udało się poczynić poważne postępy, albo Kreacja poszła w dół. ... Tak czy inaczej, są to zarówno lokalne marki. Nie może się nie udać z obsługą lokalnych.
Reply
#6

Używam a250, żadnych reklamacji. Zdecydowanie lepiej niż z mojego monitora.
Reply
#7

Rock-kun napisał: Zabawne, ponieważ miałem przyjaciela, który przysięgał, że sprzęt SonicGear ma okropną jakość dźwięku. Albo zespołowi inżynieryjnemu LeapFroGlobal udało się poczynić poważne postępy, albo Kreacja poszła w dół. ... Tak czy inaczej, są to zarówno lokalne marki. Nie może się nie udać z obsługą lokalnych. Cóż, w tej cenie wszystko jest dla mnie okropne ale zwykle widzę, że dźwiękowa linia budżetowa ma lepszy stosunek wydajności do ceny w porównaniu z kreacją.
Reply
#8

Creative ma lepszy sprzęt audio, chociaż ich oprogramowanie jest jednak takie. Chociaż a250 wydaje się być lepszy w dźwięku i może trwać dłużej, Sprzęt dźwiękowy uzyskał lepsze ceny i lepiej wyglądające głośniki z funkcjami, które możesz lub nie potrzebujesz.
Reply
#9

Ja raczej dostaję 2 ręczne wyrzucenie altec z szuflady
Reply
#10

idź fairprice xtra i sprawdź przed zakupem. Sonic gears budżetu są okropne, ale te 60 $ brzmi dobrze Kupiłem ich 7,1-dolarowe głośniki i nie używam ich natychmiast po zakupie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)