Łącza routera TP Link
#1

Cześć wszystkim, czy jest tu ktoś używający routera TP Link? Potrzebuję wskazówek, jak ograniczyć przepustowość Wi-Fi między urządzeniami.   Używam routera bezprzewodowego TP-Link 300Mbps Wireless. Stary. Ale moja prędkość internetu to 1Gbps. Nie uaktualniłem jeszcze swojego routera, problem z budżetem. 😁   Rozumie, że mogę to zrobić z oprogramowania konfiguracyjnego routera z komputera. ale nie rozumiem, jak segregować przepustowość. Po prostu chcę maksymalnej prędkości dla mojego laptopa i smartfona, inne urządzenia będą mniejszej przepustowości.   każdy przewodnik jest doceniany, dzięki. szukaj w Internecie, ale nie do końca rozumiem. Nadal uczę się, przepraszam za moją powolność. 🙂
Reply
#2

Nie możesz tego zrobić dla tego modelu. Zarządzanie Wifi jest zwykle oparte na przedsiębiorstwach. W przypadku WIFI nie można po prostu powiedzieć, że to urządzenie osiąga tak dużą prędkość, podczas gdy inny dostaje więcej. Gdy urządzenia zostaną podłączone, będą obsługiwane zgodnie z kolejką. W przypadku twojego Tplinka nie obsługuje ono mu-mimo, a jedyną dostępną opcją jest sprawiedliwość czasu antenowego, zakładając, że obsługuje. systemofrage napisał: Cześć wszystkim, czy jest tu ktoś używający routera TP Link? Potrzebuję wskazówek, jak ograniczyć przepustowość Wi-Fi między urządzeniami. Używam routera bezprzewodowego TP-Link 300Mbps Wireless. Stary. Ale moja prędkość internetu to 1Gbps. Nie uaktualniłem jeszcze swojego routera, problem z budżetem. 😁 Rozumie, że mogę to zrobić z oprogramowania konfiguracyjnego routera z komputera. ale nie rozumiem, jak segregować przepustowość. Po prostu chcę maksymalnej prędkości dla mojego laptopa i smartfona, inne urządzenia będą mniejszej przepustowości. każdy przewodnik jest doceniany, dzięki. szukaj w Internecie, ale nie do końca rozumiem. Nadal uczę się, przepraszam za moją powolność. 🙂 Opublikowany za pomocą aplikacji Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone
Reply
#3

systemofrage napisał: Cześć wszystkim, czy jest tu ktoś używający routera TP Link? Potrzebuję wskazówek, jak ograniczyć przepustowość Wi-Fi między urządzeniami. Używam routera bezprzewodowego TP-Link 300Mbps Wireless. Stary. Ale moja prędkość internetu to 1Gbps. Nie uaktualniłem jeszcze swojego routera, problem z budżetem. 😁 Rozumie, że mogę to zrobić z oprogramowania konfiguracyjnego routera z komputera. ale nie rozumiem, jak segregować przepustowość. Po prostu chcę maksymalnej prędkości dla mojego laptopa i smartfona, inne urządzenia będą mniejszej przepustowości. każdy przewodnik jest doceniany, dzięki. szukaj w Internecie, ale nie do końca rozumiem. Nadal uczę się, przepraszam za moją powolność. 🙂 Ty sam wąskie gardło, twój router nawet nie gigabit, nie przejmuj się ograniczaniem przepustowości LOL
Reply
#4

systemofrage napisał: Cześć wszystkim, czy jest tu ktoś używający routera TP Link? Potrzebuję wskazówek, jak ograniczyć przepustowość Wi-Fi między urządzeniami. Używam routera bezprzewodowego TP-Link 300Mbps Wireless. Stary. Ale moja prędkość internetu to 1Gbps. Nie uaktualniłem jeszcze swojego routera, problem z budżetem. 😁 Rozumie, że mogę to zrobić z oprogramowania konfiguracyjnego routera z komputera. ale nie rozumiem, jak segregować przepustowość. Po prostu chcę maksymalnej prędkości dla mojego laptopa i smartfona, inne urządzenia będą mniejszej przepustowości. każdy przewodnik jest doceniany, dzięki. szukaj w Internecie, ale nie do końca rozumiem. Nadal uczę się, przepraszam za moją powolność. 🙂 Jaki model ? Możesz Google dla tp link ip qos w odniesieniu do zapytania. FYI, naprawdę powinieneś rozważyć zakup lepszego routera. Jeśli się nie mylę, twoje obecne wejście routera
Reply
#5

systemofrage napisał: Cześć wszystkim, czy jest tu ktoś używający routera TP Link? Potrzebuję wskazówek, jak ograniczyć przepustowość Wi-Fi między urządzeniami. Używam routera bezprzewodowego TP-Link 300Mbps Wireless. Stary. Ale moja prędkość internetu to 1Gbps. Nie uaktualniłem jeszcze swojego routera, problem z budżetem. 😁 Rozumie, że mogę to zrobić z oprogramowania konfiguracyjnego routera z komputera. ale nie rozumiem, jak segregować przepustowość. Po prostu chcę maksymalnej prędkości dla mojego laptopa i smartfona, inne urządzenia będą mniejszej przepustowości. każdy przewodnik jest doceniany, dzięki. szukaj w Internecie, ale nie do końca rozumiem. Nadal uczę się, przepraszam za moją powolność. 🙂 Zrób to -> http:
Reply
#6

Dziękuję wszystkim za poradnik i komentarze. Docenił to i tak. 🙂
Reply
#7

keenklee napisał: Zrób to -> http:
Reply
#8

xonix napisał: Jaki model ? Możesz Google dla tp link qos w odniesieniu do zapytania. FYI, naprawdę powinieneś rozważyć zakup lepszego routera. Jeśli się nie mylę, twoje obecne wejście routera
Reply
#9

Wah piang, 1Gbps wciąż musi kontrolować przepustowość. Donno jest naszym systemem edukacji zbyt jialat lub TS zbyt czystej wody kokosowej. Pierwszą rzeczą do zrobienia, pozbyć się lah routera tp-link.
Reply
#10

tungsten2 napisał: Wah piang, 1Gbps wciąż musi kontrolować przepustowość. Donno jest naszym systemem edukacji zbyt jialat lub TS zbyt czystej wody kokosowej. Pierwszą rzeczą do zrobienia, pozbyć się lah routera tp-link. proszę wybacz mi, jeśli moje pytania będą irytujące dla ciebie. tak jak powiedziałem, że jest mi przykro z powodu mojej powolności i nie sądzę, że nasz system edukacji jest jialat, jestem tym, który jest jialat, bo jeśli tak, to nie będzie takiego mistrza jak ty. Nie nauczyłem się ani nie wiedziałem o tym zbyt wiele, to właśnie tutaj szukam przewodników. dziękuję w każdym razie. 🙂
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)