Potrzebujesz pomocy w rekomendowaniu karty sieciowej :)
#1

Dla włókna Starhub 150 MB, co jest najlepsze? hihi bros sorry im noob na sprzęt i nie jestem pewien, czy nawet użyłem właściwego słowa. muszę kupić dobry i szybki "adapter sieciowy", czyli USB
Reply
#2

tronicle napisał: hihi bros sorry im noob na sprzęt i nie jestem pewien, czy nawet użyłem właściwego słowa. muszę kupić dobry i szybki "adapter sieciowy", czyli USB
Reply
#3

tronicle napisał: hihi bros sorry im noob na sprzęt i nie jestem pewien, czy nawet użyłem właściwego słowa. muszę kupić dobry i szybki "adapter sieciowy", czyli USB
Reply
#4

po prostu korzystaj z tp-link, taniej i świetnej wydajności.
Reply
#5

Swiftbladez napisał: po prostu korzystaj z tp-link, taniej i świetnej wydajności. Musisz zobaczyć, który z nich również wybierzesz (=
Reply
#6

LongBigBronzeElephantFish napisał: Musisz zobaczyć, który z nich również wybierzesz (= ich najwyższy koniec również tańszy i najwyższa wydajność
Reply
#7

faceci Nie jestem w stanie używać kabla LAN wkrótce z pewnych powodów, mogę używać tylko Wi-Fi i gram dużo RTS
Reply
#8

erbasicco napisał: faceci Nie jestem w stanie używać kabla LAN wkrótce z pewnych powodów, mogę używać tylko Wi-Fi i gram dużo RTS
Reply
#9

Bestsupps napisał: chciałem też znać ans z tego qns. W poniedziałek dostaję mój światłowód do Internetu, czy jakikolwiek bros tutaj poleca mi najlepszy adapter do drukarek, aby odbierać internet dla starhub 150MBPS? Jeśli chcesz cieszyć się w pełni 150 Mbps, lepiej nie używać Wireless N (zwłaszcza jeśli Wireless N jest 150 Mbps (inaczej pojedynczy nadajnik), chyba że twój router obsługuje Wireless N - 300mbps lub więcej (podwójny lub większy nadajnik)).
Reply
#10

Kiwi8 napisał: Jeśli chcesz cieszyć się w pełni 150 Mbps, lepiej nie używać Wireless N (zwłaszcza jeśli Wireless N jest 150 Mbps (inaczej pojedynczy nadajnik), chyba że twój router obsługuje Wireless N - 300mbps lub więcej (podwójny lub większy nadajnik)). bro przepraszam im nowicjusz w technice ... czy mogę wyjaśnić, co to znaczy? co oznacza po prostu uzyskać coś, co mówi, że może koaksować do 300 Mb / s? jeśli tak, to jaka marka jest dobra?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)