Szybkość sieci pokazująca 100 Mb / s zamiast 1 Gb / s
#1

Cześć chłopaki. Potrzebuję pomocy. Używam wygrać 7 z kartą Realtek gbe LAN. Szybkość sieci pokazuje 100 Mbps zamiast 1 GB. Myślałem, że to może być mój kabel zbyt długi. Bo używam tych ukrytych. Nie mam absolutnie żadnego sposobu, aby teraz wymienić kable. Coz I zamurowałem go w ścianie. Wszystko, co mogę zrobić, to wyciąć dodatkowy, aby był jak najkrótszy. Nie chcę wydawać na złącze kablowe. Czy ktoś może mi pomóc odciąć kabel i ponownie podłączyć głowę? Zostaję w Pasir Ris. Czy można ctc 96639o88? Mogę zapłacić opłatę. Powiadom mnie, jeśli możesz pomóc. Dzięki
Reply
#2

Pls należy pamiętać, że ur kabel muz być cat 5e i wyżej, aby wspierać 1 gbps. W przeciwnym razie może być coś innego. Wyeliminuj jednego z nich podczas rozwiązywania problemów. Czy kabel przekracza 100m? To, że kabel LAN o maksymalnej długości może obsługiwać wzmacniacz b4, jest wymagane. Nadzieja, która pomaga.
Reply
#3

To jest kot 5e. Śmieszne jest. Kiedy próbuję podłączyć go do laptopa całkowicie nie ma połączenia. Dla mojego komputera to robi. Ale pokazuje tylko 100 Mbps. Może to być wadliwe złącze lub kabel. Nie mogę wymienić kabla wewnątrz ściany gipsowej. Nie partycji. Hackowanie musi być zrobione. Jedyne, co mogłem zrobić, to wymienić złącze lub skrócić kabel. Sim lim sprzedaje zaciskarkę i złącze w prawo? Nadzieja może mi pomóc. Więc nie potrzebuję wydawać na zaciskarki. Jeśli nadal nie działa. Potem muszę żyć z prędkością 100 Mb / s. Cholera, to mój plan to 200 Mbps. Nie może przejść do wersji starszej niż 2 lata .... Nadpłata za biały słoń lol
Reply
#4

Czy brokerzy mogą mi pomóc w skróceniu kabla? Nie chcę wydać na zacisk i złącze. Mogę zapłacić opłatę
Reply
#5

Umieść swój laptop lub komputer blisko modemu i przetestuj go za pomocą krótszego kabla cat5e lub kabla 6-lanowego. Tylko sugestia.
Reply
#6

Żargon. Kabel znajduje się wewnątrz ściany. Musi zhakować ceglaną ścianę, a potem może.
Reply
#7

Który plan światłowodowy dostawcy i model bramy? 2wire5012NV ma tylko jeden port 1Gbps, reszta to 100 Mb / s.
Reply
#8

ahhyi napisał: Żargon. Kabel znajduje się wewnątrz ściany. Musi zhakować ceglaną ścianę, a potem może. Przepraszam, nie rozumiem dlaczego nie możesz. Proponuję wypróbować za pomocą krótszego kabla lan, a nie istniejącego kabla wewnątrz ściany. Kup jeden lub pożyczyć jeden, jeśli nie ma, ale powinien mieć, gdy indeks dolny plan. Nie można zabrać ze sobą pulpitu
Reply
#9

Używam planu nieskończoności starhub 200mbps. Korzystanie z modemu routera dlink nie jestem pewien. Moje miejsce jest wyposażone we wbudowane kable LAN leżące wewnątrz ścian. Obok mojego modemu znajduje się panel z patchami. Czy masz na myśli tylko jeden port 1Gbps dla routera? Używam testu prędkości do przetestowania. Jest ograniczony do 100 Mb / s. Coz moje połączenie sieciowe pokazuje tylko 100 Mbps. Zamiast 1GBb. Kiedy próbuję użyć tego punktu połączenia dla mojego laptopa, to w ogóle nie działa. Tylko mój komputer działa, ale tylko 100 Mb / s.
Reply
#10

Będę próbował dostać kabel LAN, aby spróbować bezpośrednio z routera do mojego pokoju pc. Aby przetestować to mój problem z kablem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)