NAS, który może obsługiwać serwer WWW
#1

Cześć,   Szukam serwera NAS, takiego jak Synology, który obsługuje php, apache i mysql. Nie jestem pewien, czy Synology jest najlepsza. Pomóż zasugerować, jeśli znasz lepszą opcję. Dzięki.
Reply
#2

peterchan75 napisał: Cześć, Szukam serwera NAS, takiego jak Synology, który obsługuje php, apache i mysql. Nie jestem pewien, czy Synology jest najlepsza. Pomóż zasugerować, jeśli znasz lepszą opcję. Dzięki. Synology i QNAP mogą to zrobić dobrze, ponieważ w rzeczywistości są czymś więcej niż NAS. Są wartościowe z aplikacjami. Pytanie, dlaczego potrzebujesz go na NAS? Mogłeś to zrobić za pomocą niedrogiej chmury lub wirtualnego lub hostingowego. Jeśli chcesz, aby był w domu, zadziała również konfiguracja 50-dolarowa z raspberryPI.
Reply
#3

davidktw napisał: Synology i QNAP mogą to zrobić dobrze, ponieważ w rzeczywistości są czymś więcej niż NAS. Są wartościowe z aplikacjami. Pytanie, dlaczego potrzebujesz go na NAS? Mogłeś to zrobić za pomocą niedrogiej chmury lub wirtualnego lub hostingowego. Jeśli chcesz, aby był w domu, zadziała również konfiguracja 50-dolarowa z raspberryPI. David, dziękuję. Zbada malinaPI.
Reply
#4

peterchan75 napisał: David, dziękuję. Zbada malinaPI. Czy masz doświadczenie z chmurą, taką jak AWS? Sugeruję, że jeśli jest to dla ciebie nowe ćwiczenie, przyjrzyj się AWS.
Reply
#5

davidktw napisał: Czy masz doświadczenie z chmurą, taką jak AWS? Sugeruję, że jeśli jest to dla ciebie nowe ćwiczenie, przyjrzyj się AWS. Nie mam takiego doświadczenia. Czy mogę prosić o podanie dobrego linku na początek. Dzięki. OK. Google i znalazł ... Amazon Web Services.
Reply
#6

Spójrz również na HP Microservers. Ceny różnią się, więc trzeba rozejrzeć się za najlepszą ofertę (na pewno nie Singapur)
Reply
#7

@davidktw, Dziękuję bardzo za link i wyjaśnienie.
Reply
#8

peterchan75 napisał: @davidktw, Dziękuję bardzo za link i wyjaśnienie. Zapraszamy. Zacznij, a twoje ręce brudne. Masz wątpliwości, po drodze w tym wątku i wciąż pytaj. Pokażę ci jakiś kierunek, w jaki sposób możesz osiągnąć pewne techniki rozwiązania dzięki AWS Na początek musisz zaznajomić się z EC2, RDS, Cloudwatch. Zrozumieć o EBS, ELB
Reply
#9

davidktw napisał: Zapraszamy. Zacznij, a twoje ręce brudne. Masz wątpliwości, po drodze w tym wątku i wciąż pytaj. Pokażę ci jakiś kierunek, w jaki sposób możesz osiągnąć pewne techniki rozwiązania dzięki AWS Na początek musisz zaznajomić się z EC2, RDS, Cloudwatch. Zrozumieć o EBS, ELB
Reply
#10

peterchan75 napisał: Dzięki za porady. Te rzeczy są dla mnie nowością, a ja nawet nie o co pytać. Zacznij od czytania tych artykułów jako punktu wyjścia. Następnie będziesz mieć więcej pytań
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)