Evga gtx 1080 FtW 8 gb acx 3 @ usd 743 można kupić?
#1

Cena po opłacie importowej i wysyłce
Reply
#2

Yueming napisał: Cena po opłacie importowej i wysyłce Nadal wydaje mi się to drogie, ponieważ po konwersji z firmami obsługującymi karty kredytowe powinieneś otrzymać nieco ponad 1 tysiąc.
Reply
#3

Yueming napisał: Cena po opłacie importowej i wysyłce skąd kupujesz?
Reply
#4

jak gwarancja? zaskakująco moja karta graficzna zepsuta podczas gwarancji przyniosła mniej niż 6m
Reply
#5

Yueming napisał: Cena po opłacie importowej i wysyłce Wiele osób nie dostaje tego, ALE Stan rynku GPU jest teraz CZY JEDEN MOŻE UZYSKAĆ KARTĘ, KTÓRZY CHCE i nie tyle cena Więc jeśli szukasz produktu wysokiej jakości, STRIX EVGA, słowa kluczowe, które musisz wziąć pod uwagę, a nie tak bardzo na etykiecie cenowej. Bo jeśli martwisz się ceną, oznacza to, że nie jesteś gotowy na powyższą jakość. Dla twojego pierwszego pytania: Kup go szybko, zanim ktoś inny to kupi ... EVGA to Global Warranty Ship na Tajwan Poproś lokalnego przedstawiciela odpowiedzialnego za Twój produkt o skontaktowanie się z EVGA w celu uzyskania numeru RMA Lokalny przedstawiciel otrzymuje numer RMA Lokalny przedstawiciel płaci i wysyła wadliwą kartę do EVGA Lokalny przedstawiciel w Singapurze jest .......... TY
Reply
#6

hardindex napisał: jak gwarancja? zaskakująco moja karta graficzna zepsuta podczas gwarancji przyniosła mniej niż 6m Musisz skontaktować się z EVGA 1st b4. Czy Twoje gpu jest do nich wysłane?
Reply
#7

Myślę, że w styczniu sprawdziłem Amazon Prime SG, Gigabyte GTX 1080 sprzedając za SGD700
Reply
#8

Ceny wciąż są szalone.
Reply
#9

Shawshankredempti0n napisał: Myślę, że w styczniu sprawdziłem Amazon Prime SG, Gigabyte GTX 1080 sprzedając za SGD700 Tak. Brak 675 gigabajtów 1080 = brak aktualizacji.
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: Musisz skontaktować się z EVGA 1st b4. Czy Twoje gpu jest do nich wysłane? Moja gwarancja na lokalny gigabajt handluje jeszcze jednym, ponieważ wciąż jest na pierwszym roku. Po prostu ostrzeż TS, aby zachować ostrożność
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)