Zalecenia dotyczące wymiany stojaka proszę
#1

Kupiony. Dzięki!
Reply
#2

potrzebujesz kolejnego 1K. W przeciwnym razie zdobędziesz drugą rękę
Reply
#3

Czy ktokolwiek wie, czy mój obecny zestaw 32-bitowego ramka nadal może być używany w nowym systemie? lub bardzo nieaktualne i trzeba już kupić nowy? Dzięki
Reply
#4

LLCSG12 napisał: potrzebujesz kolejnego 1K. W przeciwnym razie zdobędziesz drugą rękę tak tak? łał.. W rzeczywistości przydzielam tylko 1.5k dla platformy. Zobacz, co może być zalecane w ramach budżetu
Reply
#5

32 GB pamięci DDR4 przywróci Cię o 550 $!
Reply
#6

ZenTape napisał: Czy ktokolwiek wie, czy mój obecny zestaw 32-bitowego ramka nadal może być używany w nowym systemie? lub bardzo nieaktualne i trzeba już kupić nowy? Dzięki Nowe systemy korzystają z DDR4, więc Twój DDR3 nie będzie działał. Możesz sprzedać za około 300 $, aby sfinansować DDR4.
Reply
#7

Lub możesz spróbować uzyskać lepszy LGA1155 mobo z większym portem SATA i zmienić nowszy procesor (może 2 lata temu), który nadal może korzystać z DDR3. Nowo zbudowane procesory obecnie używają DDR4 lub DDR3L.
Reply
#8

jtjt00 napisał: 32 GB pamięci DDR4 przywróci Cię o 550 $! Wow ... Nie wiedziałem, że ramka ddr4 jest taka piękna !! Koenig168 napisał: Nowe systemy korzystają z DDR4, więc Twój DDR3 nie będzie działał. Możesz sprzedać za około 300 $, aby sfinansować DDR4. Oooo, dzięki za radę! Chyba sprzedasz na karuzeli dla baranów? Czy są też sklepy IT, które możemy sprzedać? jasonhanjk napisał: Lub możesz spróbować uzyskać lepszy LGA1155 mobo z większym portem SATA i zmienić nowszy procesor (może 2 lata temu), który nadal może korzystać z DDR3. Nowo zbudowane procesory obecnie używają DDR4 lub DDR3L. Dziękuję bardzo za radę! Tak, rozważę tę opcję, ponieważ jestem bardziej skłonny do zmiany całej platformy, ponieważ nie jestem specjalistą od technologii, aby zmienić te wszystkie i rozwiązać na późniejszym etapie wszelkie niezgodne części. Wysyłane z Samsunga SM-N950F za pomocą GAGT
Reply
#9

ZenTape napisał: Oooo, dzięki za radę! Chyba sprzedasz na karuzeli dla baranów? Czy są też sklepy IT, które możemy sprzedać? Możesz sprzedawać na Carousell, Marketplace tutaj https:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)