Klinika Hardware
#1

Cześć chłopaki,   Patrzę na NAS zastąpić mój obecny pojedynczy zatokę Synology i jestem bardzo zależało na TS451 i TS453 + mini od QNAP ...   Ktoś próbował je i żadnych realnych informacji zwrotnych na temat różnic ???   Mając HDMI oraz systemem Windows jest nieco powodem szukam na QNAP zamiast Synology.
Reply
#2

Jakakolwiek rada??
Reply
#3

Hein napisał: Cześć chłopaki, Patrzę na NAS zastąpić mój obecny pojedynczy zatokę Synology i jestem bardzo zależało na TS451 i TS453 + mini od QNAP ... Ktoś próbował je i żadnych realnych informacji zwrotnych na temat różnic ??? Mając HDMI oraz systemem Windows jest nieco powodem szukam na QNAP zamiast Synology. Mam TS453pro które Hass zasadniczo taka sama, jak tych dwóch CPU swoje wspomniano wyjątkiem portów LAN i 4 oczywiście obudowie. Zależało na 453mini jak wyglądało to całkiem miłe nie jest typowe dla NAS szuka rzeczy obok telewizora, ale poszedł za ofertą 453pro z 4G RAM. Uruchamianie Kodi podłączone do telewizora i był w stanie strumień niektóre mecze BPL. Wykorzystanie pamięci RAM mniej niż 40%. Radziłbym zacząć od co najmniej 4Gig lub pełnego 8Gig lub uaktualnić sobie łatwo te dwa NAS 16Gig jeśli planujesz uruchomić maszynę wirtualną na ten temat. Może w przyszłości będzie to zrobić, ale usuage Ram nie uzasadnia oddanie pieniędzy w nim. Te NAS zasadzie funkcjonuje jako HTPC pośrednictwem podłączonego kabla HDMI. Użyłem bezprzewodową klawiaturę Logitech, aby się z nią połączyć. Można zajrzeć do TS453A jeśli szukasz wyjścia 4K lub transkodowanie filmów 4K. Przyszłościowe rozwiązanie może z chipem N3150? Twoje zdrowie.
Reply
#4

Pierwszą rzeczą, jaką należy rozważyć, jest oprogramowanie , które chcesz użyć. DSM lub QTS powodować zarówno oprogramowanie oferuje różne możliwości. Jestem użytkownikiem TS453Pro a może żałował trochę kupuje bo nie przeczytałem na forum , że oprogramowanie ma kilka poważnych problemów . Może więc proponuję powinieneś przeczytać obu stronach forów i stamtąd , zważyć plusy i minusy.
Reply
#5

evildoctor napisał: Pierwszą rzeczą, jaką należy rozważyć, jest oprogramowanie , które chcesz użyć. DSM lub QTS powodować zarówno oprogramowanie oferuje różne możliwości. Jestem użytkownikiem TS453Pro a może żałował trochę kupuje bo nie przeczytałem na forum , że oprogramowanie ma kilka poważnych problemów . Może więc proponuję powinieneś przeczytać obu stronach forów i stamtąd , zważyć plusy i minusy. Jaki jest główny problem masz do czynienia ?
Reply
#6

I jeszcze jedno , że nigdy nie fufil jednego ze swoich obietnic. Przykładem może być hybrydową Backup Restore . To miał być uwolnienie w 2015 Q4 ale nigdy , a zamiast tego zwolnij go w styczniu , ale z dużą ilością błędów. Więc oni wyciągnąć aplikację i aktualnie nie ma słowa na temat jego ETA. Ich zarządzanie nieco kogut , ale na pewno ma dużo miejsca na poprawę . Jeśli zdecydują się zwiększyć swoją grę , to myślę, że będą one porównywalne z Synology DSM.
Reply
#7

evildoctor napisał: I jeszcze jedno , że nigdy nie fufil jednego ze swoich obietnic. Przykładem może być hybrydową Backup Restore . To miał być uwolnienie w 2015 Q4 ale nigdy , a zamiast tego zwolnij go w styczniu , ale z dużą ilością błędów. Więc oni wyciągnąć aplikację i aktualnie nie ma słowa na temat jego ETA. Ich zarządzanie nieco kogut , ale na pewno ma dużo miejsca na poprawę . Jeśli zdecydują się zwiększyć swoją grę , to myślę, że będą one porównywalne z Synology DSM. używając go , ale nie jestem w obliczu tych wyzwań , takich jak to, co zrobiłeś . chociaż, dzięki za dzielenie się.
Reply
#8

QNAP kiedyś dobra ...
Reply
#9

Toyota napisał: Mam TS453pro które Hass zasadniczo taka sama, jak tych dwóch CPU swoje wspomniano wyjątkiem portów LAN i 4 oczywiście obudowie. Zależało na 453mini jak wyglądało to całkiem miłe nie jest typowe dla NAS szuka rzeczy obok telewizora, ale poszedł za ofertą 453pro z 4G RAM. Uruchamianie Kodi podłączone do telewizora i był w stanie strumień niektóre mecze BPL. Wykorzystanie pamięci RAM mniej niż 40%. Radziłbym zacząć od co najmniej 4Gig lub pełnego 8Gig lub uaktualnić sobie łatwo te dwa NAS 16Gig jeśli planujesz uruchomić maszynę wirtualną na ten temat. Może w przyszłości będzie to zrobić, ale usuage Ram nie uzasadnia oddanie pieniędzy w nim. Te NAS zasadzie funkcjonuje jako HTPC pośrednictwem podłączonego kabla HDMI. Użyłem bezprzewodową klawiaturę Logitech, aby się z nią połączyć. Można zajrzeć do TS453A jeśli szukasz wyjścia 4K lub transkodowanie filmów 4K. Przyszłościowe rozwiązanie może z chipem N3150? Twoje zdrowie. Dzięki ... To jest dokładnie to, co mam zamiar użyć NAS dla .... jako serwer multimedialny podłączony do telewizora i działa VM ... Chciałbym pójść do 8 Gb pamięci RAM; nie jestem pewien, czy 16GB będzie przydatna, ponieważ będę działa 1 VM głównie .... TS453A uważam, że jest z budżetu ... będę musiał sprawdzić ceny na nich naprawdę podjąć decyzję ....
Reply
#10

evildoctor napisał: I jeszcze jedno, że nigdy nie fufil jednego ze swoich obietnic. Przykładem może być hybrydową Backup Restore. To miał być uwolnienie w 2015 Q4 ale nigdy, a zamiast tego zwolnij go w styczniu, ale z dużą ilością błędów. Więc oni wyciągnąć aplikację i aktualnie nie ma słowa na temat jego ETA. Ich zarządzanie nieco kogut, ale na pewno ma dużo miejsca na poprawę. Jeśli zdecydują się zwiększyć swoją grę, to myślę, że będą one porównywalne z Synology DSM. Jestem bardzo znane z Synology DSM .... miałem podobny problem, zanim się na stacji Synology Cloud 2 lata temu; gdzie nie będzie synchronizacji moje pliki w prawo; Czasami ich usuwania .... Od tego czasu przestałem używać Station Chmura ale obsługa była nadal działa .... Kilka dni temu, już o 100% wykorzystania procesora i okazało się, że problem się tuż przy dworcu chmurze. Po tym, jak go wyłączyć, wykorzystanie procesora poszło normalnie. Nie wiem, jak najgorsze QNAP jest stosunkowo. Ale słyszałam, że QTS nie jest tak dobry jak DSM ... Wszelkie bardziej zwrotne ??? Mogę też pójść na Synology 4 zatoki, a otrzymasz SFF podłączyć do telewizora, który jest swego rodzaju kłopotliwe.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)