Problem z mostkowaniem ASUS N12HP do modemu 2WIRE [SINGNET]
#1

Cześć chłopaki, potrzebuję pomocy z powyższą prośbą. Oto kroki, które starałem się stosować, więc czy możecie mi pomóc wykryć błędy z mojej strony? Dla mojego modelu modemu 2WIRE to 2701HGV-E.   1) Przejdź do mdc 2wire i wyłącz routing, sieć bezprzewodową i ustaw połączenie szerokopasmowe z DHCP     2) Przejdź do strony ASUS N12HP i ustaw połączenie WAN z PPPoE i wprowadź dane mojego konta singnet. Nie podałem żadnych dalszych szczegółów.             Jednak nie mogę uzyskać żadnego połączenia z Internetem w ogóle. Próbowałem zmienić połączenie WAN na automatyczne IP, ale nadal nie działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak rozwiązać ten problem? Dzięki za spojrzenie!
Reply
#2

Bump ... Potrzebujesz pomocy!
Reply
#3

Czy mogę znać twoje ustawienia w Administracja - Tryb pracy Tryb routera bezprzewodowego
Reply
#4

ASUS @ SG napisał: Czy mogę znać twoje ustawienia w Administracja - Tryb pracy Tryb routera bezprzewodowego
Reply
#5

JGXENX, czy masz również problem z 2-kanałowym zasięgiem bezprzewodowym (np. masz słabe połączenie bezprzewodowe w niektórych obszarach w swoim hse)?
Reply
#6

Wspaniały! Planuję też kupować, robiąc teraz moje badania. Twoje zdrowie!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)