Zastanawiam się, jak uzyskać prawnika, aby zmienić dostawcę usług internetowych na św
#1

Zastanawiam się, jak uzyskać prawnika, aby zmienić dostawcę usług internetowych na światłowód.
Reply
#2

Zarejestruj skargę zarówno w IDA, jak i MDA. Z mojego doświadczenia wynika, że jest on dość skuteczny w kontaktach z dostawcami usług internetowych.
Reply
#3

Cześć, Sądzę, że wielu klientów staje przed tymi grami, w które gra (Opennet). Mój kontrakt kończy się na jednym ISP i recontract z innym od zeszłego miesiąca. Do dziś nadal nie ma dostępu do nowego dostawcy. Być może IDA lub MDA powinny przyjrzeć się tej sprawie ..........
Reply
#4

Moja ostatnia szansa to zarejestrować się w myystublic Gamer 12 miesięcznym kontrakcie. Ostatni raz mój port używa Nucleus Connect ONT, ale M1 zabrał i używał portu 2 dla Huawei ONT z portem głosowym do bezpłatnej usługi stałego połączenia głosowego. Mam nadzieję, że ten czas zakończy się sukcesem, ponieważ nie ma wyboru.
Reply
#5

Zgłosiłem się do My Republic w Last Sun 3am, zadzwoniłem do obsługi klienta i wciąż otrzymałem telefon i powiedziałem, że dostałem mój formularz online wysłany i powiedziałem, że zespół zamówień zadzwoni do mnie w 4 dniu roboczym o tej godzinie. W ostatni poniedziałek po południu otrzymałem telefon od zespołu ds. Zamówień i umówiłem się na spotkanie w następny poniedziałek 15 lipca 2013 r. Rano, aby zainstalować. Właśnie zadzwoniłem, aby zapytać o moje zamówienie i od tej chwili nie było żadnego problemu. Mam nadzieję, że nie ma problemu. Złożę wniosek o promocję S $ 69 Gamers HD 1 rok. Używanie Linksys E3200 z oprogramowaniem DD-WRT Open VPN może wystarczająco dobrze łączyć dowolny serwer VPN. Czy powinienem używać swojego dostarczonego przez nich routera ASUS N56 czy mój router jest lepszy? Zapłacono za statyczny adres IP i można naliczać opłaty jednorazowe.
Reply
#6

Asus N56 jest lepszy: Wykresy routera - przepustowość sieci WAN do sieci LAN - SmallNetBuilder
Reply
#7

Moja republika przyszła o godzinie 12.30 do mojego domu właśnie teraz. Skonfiguruj router Asus RT-N56U, zmień bezprzewodowy identyfikator SSID WPA2 i hasło dla obu częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz. Głos działa również. Tak więc 20 minut podpisuję 3 kartki papieru, daje mi kopię i opuszcza mój dom. Robię tracert i pobierać niektóre pliki na moim blogu Index of
Reply
#8

Mój statyczny adres IP działa już po 10 minutach Wysyłaj e-mail z formularzem dwa razy: Po raz pierwszy popełniłem błąd w MAC ID i zadzwoniłem, aby sprawdzić, a ona powiedziała e-mailem jej formularz ponownie poprawiony MAC ID zrobi. Otrzymałem wiadomość e-mail ze statycznym adresem IP z myrepublic i ustawiłem ją na moim routerze New Asus RTN56U i natychmiast działa. Teraz naprawdę zaoszczędzona opłata prawnika nie stanowi już problemu.
Reply
#9

Wah ... Zaangażuj prawnika, aby po prostu zamienić plan na światłowód ... Chcesz zobaczyć, czy tak naprawdę się dzieje, czy możesz uzyskać pełne roszczenia, czy nie. Kończę, myślę, że jedyną osobą, która wygrała sprawę, są prawnicy od opłat prawnych.
Reply
#10

Cześć, Sprawa, którą myślę, może się zamknąć, jak do tej pory cieszyłem się z mojej opinii. Mam nadzieję, że przenoszę się do domu, nie ma większego problemu z przeniesieniem lub zdobyciem nowej linii na obu starych nowych domach. Jeśli chodzi o informacje zwrotne dla IDA, dla mnie nie sądzę, że to wiele pomoże lub zostaniesz wysłuchany. Mamy 6 ISP dla światłowodu, 3 ISP to Telco, który jest wysoce kontrolowany przez Gov i 3 inne, ale nie prywatny, ale jak ci 3 mniejsi ISP dostają dostawcę, którego nie znałbym od Telco, a niektórzy od innych jako ISP? IDA jest organizacją rządową. Teraz dzieje się tak, jak w przypadku wiadomości, że dziś ma miejsce przypadek korupcji, a kilka innych, zanim zaangażuje wysokiego urzędnika państwowego wysokiego szczebla, który przez wiele lat pracował nad kwestią finansową. Nie próbowałbym pisać IDA w tej sprawie. Nawet 3 Telco są znacznie tańsze, nie chcę dostawać za nie dużo pieniędzy, jakbym nie był szczęśliwy, łamie umowę, poproszę ich, by zrezygnowali, że nawet nie zdyskontowaliby ani grosza nawet próbując mnie, nie było nic złego w telco świadczenie usług.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)