MSI Z270
#1

Dzięki najnowszym procesorom Intel® 7th Gen, chipsetom i procesorom graficznym NVIDIA® GeForce® GTX 10, MSI potwierdza swoją pozycję na czele rynku gier high-end, oferując graczom na całym świecie najnowsze i najlepsze technologie!   Nasze najnowsze płyty główne MSI są tutaj!     Zaprawa Z270M - 249 USD * Nowy przyjazd   Z270 SLI Plus - 269 USD * Nowy przyjazd   H270 Tomahawk Arctic - 249 $ * Nowy przyjazd   B250I (ITX) GamingPro AC - 229 USD * Nowy przyjazd   Z270I (ITX) GamingPro Carbon AC - 329 USD * Nowy przyjazd   Z270 Gaming M7 - 499 USD   Z270 Gaming M5 - 399 USD   Z270 Gaming Pro Carbon - 339 USD   Z270 Krait Gaming - 299 $   H270 Gaming Pro Carbon - 259 USD   B250 Gaming Pro Carbon - 229 USD   H270M Bazooka - 189 USD   B250M Bazooka - 179 USD   Kiedy biel staje się nową rzeczą IN w estetyce ... MSI H270 Tomahawk Arctic
Reply
#2

Brak, który mnie interesuje, tylko twój pic podpisu chcę
Reply
#3

Sprzedasz na lazadzie? Aplikacja Post HardwareZone Forums
Reply
#4

royfrosty napisał: Brak, który mnie interesuje, tylko twój pic podpisu chcę Masz za dużo mobo liao. Podpis nie zawiera jeszcze informacji. Myse
Reply
#5

den będzie tablica h210?
Reply
#6

Zobacz to. Mam mokre liao Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Z solidnym procesorem Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Czy będzie tytan mocy z270 x power?
Reply
#8

kero89 napisał: Zobacz to. Mam mokre liao Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Z solidnym procesorem Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ktoś jeszcze zna ich punkt cenowy w SLS?
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: den będzie tablica h210? Dotychczas brak informacji. Sprawdzam również. technoglitz87 napisał: Czy będzie tytan mocy z270 x power? Osobiście nie jestem pewien, czy będzie zapotrzebowanie na ten model, ale czekamy na informacje o produkcji od MSI. Np. Seria gier Z270I Gaming Pro Carbon AC, seria gier Arsenal Arsenal Tomahawk itp.
Reply
#10

Tom's Hardware opinie MSI Z270 Gaming M5 ... http:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)