Polecam obudowę pełnej wieży: stary problem starego zegara
#1

Drodzy zebrani,   Moje urządzenie wiertnicze było około 10 lat, przez te lata, gdy elementy zużywały się i zużywałem, zastępowałem części odpowiednio. Zapoznaj się z konfiguracją jurajską w moich specyfikacjach budowania mojego użytkownika po prawej, jeśli Cię interesuje   Zbliża się koniec 2017 roku. Zdecydowałem, że najwyższy czas, aby wskoczyć na modę światłowodową (nadal na ADSL) i zdobyć nowe urządzenie.   Części ciała mądre, chciałbym trzymać się nieco powyżej średniej poziomu, jako i gra na rzadkich podstawach; prawdopodobnie tylko Dota 2.   Procesor - Intel i5k-ish klasy procesora (polecam?) MOBO - clueless prawdopodobnie będzie dla Gigabyte RAM -16GB RAM i nic nadzwyczajnego Chłodzenie CPU - chłodzenie powietrzem GFX - Cluess, karta gfx o wartości 500 $ będzie w porządku PSU - Recykling zasilacza superflow 750W SSD - Samsung 960 Evo 512 gb NVME SSD Może dodatkowy dysk twardy o pojemności 4 TB     Problem: Mój fetysz sprzętowy zawsze był z entu pełną obudową wieży, lubię duże, solidne i ładne obudowy. Jednak po niedawnych wycieczkach na zakupy do SLS, wydaje mi się, że niewiele zostało ze złotych lat, w których sklepy wyświetlają szeroki wybór pełnych wieżowych obudów poziomu euth. Czy mogę wiedzieć, gdzie mogę kupić takie osłonki lub je znaleźć?   Bieżący przypadek: Silverstone TJ07 Budżet - 500 USD   Doceń wszystkie cenne dane wejściowe.   Z góry dzięki i pozdrawiam! cwchek
Reply
#2

Spróbuj czegoś nowego? Obudowa na zewnątrz Thermaltake Core P3 lub Core P5? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Teraz rzadko zdarzają się przypadki Full Tower. Najczęściej chodzi o szkło hartowane i RGB z kompaktowymi obudowami typu Fractal Design Define C, które są bardziej popularne.
Reply
#3

Inne niż dota 2, jakiejkolwiek innej aplikacji u będziesz używać? Podobnie jak narzędzia produktywności? Na podstawie dotychczasowego użycia wystarczy zwykły g4560 + A tani gtx 1050 / 1050ti.
Reply
#4

Proponuję najpierw kupić RAM. Ceny wydają się rosnąć co kilka tygodni, obecnie około 230 USD do 370 USD za 2 x 8 GB. W przypadku pełnej wieży możesz wziąć pod uwagę Phanteks Enthoo Luxe na 279 $ https:
Reply
#5

http://www.corsair.com/en-eu/obsidia...per-tower-case To jest najbliższy, jaki osiągniesz, to pełna wieża w tradycyjnym sensie.
Reply
#6

Phelan napisał: http:
Reply
#7

Myślę, że możesz przedłużyć żywotność jeszcze bardziej, pobierając układ xeon do swojej starej konfiguracji.
Reply
#8

Psycovirus napisał: Spróbuj czegoś nowego? Obudowa na zewnątrz Thermaltake Core P3 lub Core P5? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Teraz rzadko zdarzają się przypadki Full Tower. Najczęściej chodzi o szkło hartowane i RGB z kompaktowymi obudowami typu Fractal Design Define C, które są bardziej popularne. Doceń swoją rekomendację, ale moje prace przygotowawcze nie dały nic do pokazania. Bez chłodzenia wodnego
Reply
#9

-Synchronicity- napisał: Inne niż dota 2, jakiejkolwiek innej aplikacji u będziesz używać? Podobnie jak narzędzia produktywności? Na podstawie dotychczasowego użycia wystarczy zwykły g4560 + A tani gtx 1050 / 1050ti. Moje użycie w porządku malejącym: Perspektywy youtube Anime serial telewizyjny Pakiet biurowy Microsoft Office Lekka gra - Dota 2, może niektóre MMO Nowe urządzenie, więc chciałbym zawisnąć wokół powyższej średniej warstwy karty gfx, aby móc ją poprawić w przyszłości. Recykling starego Dell 24 "U2412M również, więc wątpię, że wkroczę na scenę 4K w najbliższym czasie.
Reply
#10

-Synchronicity- napisał: Inne niż dota 2, jakiejkolwiek innej aplikacji u będziesz używać? Podobnie jak narzędzia produktywności? Na podstawie dotychczasowego użycia wystarczy zwykły g4560 + A tani gtx 1050 / 1050ti. to prawda ... lub w celu ulepszenia sake, po prostu pobierz kartę i3 8100 i z370. Obecny 8. i3 jest podobny do 7. genu zablokowanego i5
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)