Czy ktoś interesuje się poważnie starymi coolerami? Mamy masę tego ....
#1

Zdaję sobie sprawę, że mamy mnóstwo starego sprzętu, takich jak chłodziarki do gniazd A, Socket A, Socket 478, 775, K7 i K8 itd.   Takich jak ten stary ...   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Czy ktoś byłby zainteresowany całym ładunkiem starych lodówek?   A może po prostu wyładuję je na agentów recyklingu?
Reply
#2

Człowiek, gdy wentylatory 60 mm były standardem defacto dla chłodnic.
Reply
#3

tak ... Nadal mam gdzieś kawałek inteligenta Celerona 300A, a potem biegam szczęśliwy radośnie 450 M Hz ... lol
Reply
#4

keith napisał: tak ... Nadal mam gdzieś kawałek inteligenta Celerona 300A, a potem biegam szczęśliwy radośnie 450 M Hz ... lol Intel PII 300mhz @ 450mhz SL2W8 ftwwwwwwww
Reply
#5

Jeśli chcesz zapasowych lodówek, myślę, że mamy dużo leżących Musimy znaleźć sposób, aby się go pozbyć, ale miejmy nadzieję, że komuś lub organizacji, która uzna to za przydatne. Shawshankredempti0n napisał: Intel PII 300mhz @ 450mhz SL2W8 ftwwwwwwww
Reply
#6

Prześlij go do recyklingu. Zachowałem kilka starych lodówek, z których wcześniej korzystałem, żeby zrobić kilka modów. Na przykład, schwyć masywną chłodziarkę procesora na GPU, gdzie używają do schładzania na radiatorach z jednym gniazdem. W dzisiejszych czasach nie mam czasu, a procesor graficzny i tak też zwykle jest wyposażony w masywny cooler.
Reply
#7

Dr.Vijay napisał: Musimy znaleźć sposób, aby się go pozbyć, ale miejmy nadzieję, że komuś lub organizacji, która uzna to za przydatne. Spojler! Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

Tak chłopie. To były czasy, kiedy te małe mody przydały się. Nie bardzo pomoc w złożonych i lepiej wyposażonych produktów tych dni. watzup_ken napisał: Prześlij go do recyklingu. Zachowałem kilka starych lodówek, z których wcześniej korzystałem, żeby zrobić kilka modów. Na przykład, schwyć masywną chłodziarkę procesora na GPU, gdzie używają do schładzania na radiatorach z jednym gniazdem. W dzisiejszych czasach nie mam czasu, a procesor graficzny i tak też zwykle jest wyposażony w masywny cooler.
Reply
#9

Nadal masz lodówki dla LGA 1155, czy nie?
Reply
#10

Powinienem zapytać, kiedy wujek pojawi się następnym razem. Ark Law napisał: Spojler! Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)