Metro Datavac ED-500 Electric Duster
#1

Witaj! Czy Metro Datavac ED-500 jest warte zachodu? Gdzie i jak najlepiej go kupić, ComputerService.sg; Qoo10, Chamoxa; Lazada czy inni? Dziękuję Ci!   Nie można uzyskać hiperłącza z niewystarczającą liczbą postów: list.qoo10.sg/g/419008764 lazada.sg/metrovac-ed500-datavac-500-watt-075-hp-electric-duster-423325.html
Reply
#2

Eruditeswine napisał: Witaj! Czy Metro Datavac ED-500 jest warte zachodu? Gdzie i jak najlepiej go kupić, ComputerService.sg; Qoo10, Chamoxa; Lazada czy inni? Dziękuję Ci! Nie można uzyskać hiperłącza z niewystarczającą liczbą postów: list.qoo10.sg
Reply
#3

Super mocna dmuchawa, którą mam i używam raz na kilka miesięcy, a ostatnio używam do czyszczenia pamięci NAS, która bardzo łatwo zbiera kurz. Nie ma wątpliwości co do jakości, problemem jest cena a użycie.
Reply
#4

Niektórzy używają zamiast tego dmuchawy Bosch GBL 800. Przeczytaj więcej z tego wątku: http:
Reply
#5

teraz bardzo exp, 170 - także myślenie o zakupie .... żałować nigdy nie kupuj ostatni raz
Reply
#6

nie kupuj tego sh! t ... pożałujesz...
Reply
#7

DataVac świetnie nadaje się do usuwania kurzu z obudowy. Jedyną rzeczą jest to, że jest cholernie głośno. Zawsze martwiłem się, że moi sąsiedzi z góry i na dole zejdą po schodach i będą wyglądać I tak, sprowadzam to na zewnątrz do prochu, inaczej będzie burza piaskowa w domu ... faktycznie przychodzi do głowy, że minęło 6 miesięcy, więc czas na następną sesję wkrótce!
Reply
#8

wystarczy kupić tanio stanley tanio tanio 50 $
Reply
#9

Eruditeswine napisał: Tak, przeczytałem to. Są też modele Stanleya, ale wolę używać tych przyrządów do skończonego odkurzania i docenić jego wymienny filtr. Czy często korzystasz z załączników? Po fakcie, czy wolisz Boscha?
Reply
#10

to jest bardzo bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo ... może spalić twoją skórę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)