Youtube lgnie do całego komputera
#1

Youtube lgnie do całego komputera
Reply
#2

moi sugerują ponowne zainstalowanie powodują dunno co problem arh moi podobne ustawienia bez problemów lei
Reply
#3

Właśnie dowiedziałem się, jaki jest prawdziwy problem, który powoduje opóźnienie. Może zacznie dla niego nowy wątek. Prawdziwym problemem jest głośnik My Bluetooth, który powoduje opóźnienie. Zarówno moja klawiatura, jak i głośniki są połączone z komputerem przez Bluetooth. Kiedy odtwarzam muzykę za pomocą moich głośników. Występuje znaczne opóźnienie. Myślę, że może to dlatego, że walczą ze sobą o przepustowość Bluetooth? W każdym razie rozwiązać ten problem?
Reply
#4

Xianz napisał: Właśnie dowiedziałem się, jaki jest prawdziwy problem, który powoduje opóźnienie. Może zacznie dla niego nowy wątek. Prawdziwym problemem jest głośnik My Bluetooth, który powoduje opóźnienie. Zarówno moja klawiatura, jak i głośniki są połączone z komputerem przez Bluetooth. Kiedy odtwarzam muzykę za pomocą moich głośników. Występuje znaczne opóźnienie. Myślę, że może to dlatego, że walczą ze sobą o przepustowość Bluetooth? W każdym razie rozwiązać ten problem? Dlaczego nie możesz po prostu podłączyć kabla do gniazda dźwiękowego?
Reply
#5

Zainstaluj najnowszy sterownik Bluetooth z witryny płyty głównej i zobacz, jak to zrobić.
Reply
#6

wiele urządzeń Bluetooth znajdujących się tak blisko siebie to wyjątkowo zły pomysł. urządzenia bluetooth będą się ze sobą ingerować. ponieważ to jest twój komputer roboczy, nie potrzebujesz klawiatury Bluetooth. zmień go na przewodowy lub pobierz RF, tj. za pomocą klucza sprzętowego
Reply
#7

Wyłączyć przyspieszanie sprzętowe w chrome? Mój YouTube powodował awarię całego systemu, ale po jego wyłączeniu mogę wykonywać wiele zadań.
Reply
#8

Xianz napisał: Właśnie dowiedziałem się, jaki jest prawdziwy problem, który powoduje opóźnienie. Może zacznie dla niego nowy wątek. Prawdziwym problemem jest głośnik My Bluetooth, który powoduje opóźnienie. Zarówno moja klawiatura, jak i głośniki są połączone z komputerem przez Bluetooth. Kiedy odtwarzam muzykę za pomocą moich głośników. Występuje znaczne opóźnienie. Myślę, że może to dlatego, że walczą ze sobą o przepustowość Bluetooth? W każdym razie rozwiązać ten problem? Nie lol oni nie walczą ze sobą. Istnieje 79 kanałów radiowych bluetooth i wszystkie urządzenia bluetooth do przeskakiwania częstotliwości, aby uniknąć zakłóceń
Reply
#9

Nie korzystam z wielu urządzeń Bluetooth, ale pamiętam, że szybkość transferu jest dość powolna. Przesyłanie muzyki do głośnika w zależności od jakości może prawdopodobnie doprowadzić do nasycenia szybkości przesyłania.
Reply
#10

Cześć chłopaki, Dzięki za wszystkie twoje wejścia. Niestety nie zalogowałem się, aby zobaczyć odpowiedzi z ostatnich kilku dni. Zgadzam się z RF pozornie lepiej niż Bluetooth. Ale nie sądzę, że są jakieś sposoby na konwersję mojej istniejącej klawiatury lub głośników na RF, prawda? Muszę je całkowicie zmienić? Mam już pobrane najbardziej zaktualizowane sterowniki dla mojego bluetooth płyty głównej. I powód, dla którego używam bluetooth dla nich jest, ponieważ. 1) Nie wiedziałem, że korzystanie z wielu urządzeń bluetooth będzie miało taki problem. 2) Kupiłem wersję HHKB Bluetooth, bo nie lubiłem przewodów i zawsze kładłem klawiaturę na kolanach, podczas gdy moje nogi są skrzyżowane z boku mojego stołu. lol. Trzeba często zmieniać różne postawy, bo zbyt wiele godzin siedzi infront mojego komputera. 3) Moje głośniki są podłączone do bluetooth, ponieważ głośniki znajdują się za mną. Wydaje się, że jest to najlepsze miejsce dla głośników w moim pokoju w tej chwili. Więc jeśli się nie mylę. Jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zmiana klawiatury lub głośników na wersję przewodową, prawda? Nie ma sposobu, aby zwiększyć przepustowość łącza Bluetooth lub oddzielić je na różnych częstotliwościach, aby nie przeszkadzały sobie nawzajem? Z góry dziękuję jeszcze raz!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)