Potrzebujesz fachowej rady przy wyborze routera!
#1

Cześć wszystkim,   Czy ktoś może polecić mi router do podłączenia do mojego modemu, który jest umieszczony w magazynie, więc nie jest potrzebny sygnał Wi-Fi, ale może również skorzystać z mojego A
Reply
#2

Masa27 napisał: Cześć wszystkim, Czy ktoś może polecić mi router do podłączenia do mojego modemu, który jest umieszczony w magazynie, więc nie jest potrzebny sygnał wifi, ale w razie potrzeby może również korzystać z moich funkcji A / Ps. Wszystkie A / Ps są podłączone bezpośrednio z przełącznika. Moje bieżące ustawienia są następujące: Modem (ViewQwest) -> Router (ASUS AC87U) -> Switcher -> 4 A / P (ASUS AC66U) Router ustawiony jest pod 1 identyfikatorem SSID, ale z różnymi kanałami. Głównym zastosowaniem jest strumieniowanie filmów i telewizji przemysłowej. Czułem, że to było marnowanie stawiając AC87U w piwnicy, w rogu, gdzie nie było potrzeby wifi. Zamiast tego zamierzam uzyskać zalecany router, który zastąpi AC87U i AC87U, aby zastąpić A / Ps i mogę umieścić AC66U lepiej w innym miejscu. Wszelkie opinie są mile widziane, ponieważ obecna konfiguracja odbywa się bez dużej wiedzy i może nie być najbardziej zoptymalizowana, byłaby wdzięczna, gdyby eksperci mogli dać wskazówki. Wolałby markę ASUS dla routera w obawie przed problemami ze zgodnością. Z góry dziękuję . Po prostu kup najtańszy router ASUS.
Reply
#3

Spróbuj zamienić 87 z jednym z 66.
Reply
#4

babyjyo napisał: Po prostu kup najtańszy router ASUS. Czy muszę uzyskać router z obsługą sieci AC lub dosłownie najtańszy router ASUS?
Reply
#5

@ Ah-Pin-Kor Dzięki, to jest to, co planuję zrobić. Jednak moja ciotka chce mojego AC66U, więc pomyślałam o tym, żeby dostać kolejną, która zastąpi tę w sklepie. Zalecany router zostanie zainstalowany w tym formacie: Modem -> (zalecany router) -> przełącznik -> 4 A
Reply
#6

Nie potrzebujesz ac routera do piwnicy, chyba że chcesz osiągnąć tam poziom AC. N56U zrobi dobrze w piwnicy.
Reply
#7

ja również stoję w obliczu podobnej sytuacji. Potrzebuję dobrego routera, ale nie potrzebuję składnika wifi. w TS i moim przypadku, czy można bezpiecznie powiedzieć, po prostu wybrać najlepszy router, który ma najszybszą przepustowość WAN na LAN? czy ktoś wie, który router ma najlepszą przepustowość sieci LAN-WAN?
Reply
#8

aerosmiths napisał: ja również stoję w obliczu podobnej sytuacji. Potrzebuję dobrego routera, ale nie potrzebuję składnika wifi. w TS i moim przypadku, czy można bezpiecznie powiedzieć, po prostu wybrać najlepszy router, który ma najszybszą przepustowość WAN na LAN? czy ktoś wie, który router ma najlepszą przepustowość sieci LAN-WAN? Potrzebujesz tylko routera, który może prowadzić do prędkości 1Gbps. Tak samo jak w przypadku TS, N56U zrobi wszystko dobrze dla ciebie.
Reply
#9

Ah-Pin-Kor napisał: Potrzebujesz tylko routera, który może prowadzić do prędkości 1Gbps. Tak samo jak w przypadku TS, N56U zrobi wszystko dobrze dla ciebie. żeby być ciekawym, dlaczego nie mielibyśmy patrzeć na całkowitą przepustowość, jak pokazano na tych wykresach? http:
Reply
#10

aerosmiths napisał: żeby być ciekawym, dlaczego nie mielibyśmy patrzeć na całkowitą przepustowość, jak pokazano na tych wykresach? http:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)