Potrzebujesz pomocy z listą części 3.5K
#1

Witaj! To mój pierwszy zakup niestandardowego komputera. Ta lista ma nieco ponad budżet, co myślicie o tej wersji i co sugerujecie, oszczędzając? Dzięki! Ponieważ nie mogę opublikować linków do selektora części PC, heres części:   procesor Intel - Core i7-8700K Procesor 6-rdzeniowy 3,7 GHz   Chłodnica procesora Corsair - H100i v2 70,7 CFM Liquid Cooler CPU   Płyta główna Płyta główna MSI - Z370 GAMING PLUS ATX LGA1151   Pamięć Corsair - Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) Pamięć DDR4-2400   Przechowywanie   Samsung - 960 EVO 250GB M.2-2280 Dysk półprzewodnikowy Seagate - BarraCuda 1 TB 3,5 "7200RPM Wewnętrzny dysk twardy   Karta graficzna Karta graficzna MSI - GeForce GTX 1080 Ti 11 GB GAMING X.     Walizka Cooler Master - obudowa N50 ATX Mid Tower   Zasilacz SeaSonic - PRIME Gold 750W 80 Gold Certified w pełni modułowy zasilacz ATX
Reply
#2

Nie sumowałem kosztów twoich części, ale z ręki, z budżetem 3,5K, powinieneś być w stanie zrobić o wiele lepiej.
Reply
#3

dlaczego MSI? leh?
Reply
#4

Czy mogę zapytać, jakie będzie główne zastosowanie systemu? Jeśli grasz, i5 byłby o wiele lepszym wyborem, a także odciąłoby pieniądze z twojego budżetu, by postawić na coś innego. Jeśli masz pieniądze, które możesz wydać na i7, to idź po to, ale to trochę przesada dla gier.
Reply
#5

jaki byłby cel tego systemu? pieniądze mogłyby zostać dobrze wykorzystane, np. uzyskanie dobrego monitora.
Reply
#6

Koenig168 napisał: Nie sumowałem kosztów twoich części, ale z ręki, z budżetem 3,5K, powinieneś być w stanie zrobić o wiele lepiej. Czy możesz podać mi listę par5? Dzięki
Reply
#7

kracie17 napisał: jaki byłby cel tego systemu? pieniądze mogłyby zostać dobrze wykorzystane, np. uzyskanie dobrego monitora. Granie głównie, robię też programowanie. Odłożyłem 400 na monitor o 144 Hz
Reply
#8

Parmesean napisał: Czy mogę zapytać, jakie będzie główne zastosowanie systemu? Jeśli grasz, i5 byłby o wiele lepszym wyborem, a także odciąłoby pieniądze z twojego budżetu, by postawić na coś innego. Jeśli masz pieniądze, które możesz wydać na i7, to idź po to, ale to trochę przesada dla gier. Tak, to gra, ale też programuję. Co sugerujesz?
Reply
#9

LLCSG12 napisał: dlaczego MSI? leh? Nie być niegrzecznym, ale dlaczego, dlaczego nie? Co sugerujesz?
Reply
#10

ninjassword napisał: Granie głównie, robię też programowanie. Odłożyłem 400 na monitor o 144 Hz w porządku. ale czy potrzebujesz i7 do grania? chyba że masz zamiar programować i grać w tym samym czasie co myślę, że i5 byłby wystarczający lub oczywiście nie przeszkadza ci niepotrzebne wydawanie tej kwoty .. staramy się być bardziej praktyczni. ninjassword napisał: Czy możesz podać mi listę par5? Dzięki według Koenig168, miał na myśli twoje dane techniczne, ale jeszcze nie podsumował całej wartości.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)