Budżetowy komputer stacjonarny dla ucznia podstawowego
#1

Cześć ekspert bros tutaj, przyjaciel poprosić o pomoc w budowaniu komputera budżetu. Długo nie zbudowałem, więc nie wiem, jakie przedmioty kupić. Pomóż polecić komputer z budżetem maks. 700 $, jak podano w tytule. Otrzymają części w SLS, a przedmioty będą potrzebne w następujący sposób. Dziękuję Ci. 1) CPU i MB 2) Ram 3) zasilacz 4) SSD lub HDD 5) Casting 6) Wygraj 10 OS
Reply
#2

jskc3617 napisał: Cześć ekspert bros tutaj, przyjaciel poprosić o pomoc w budowaniu komputera budżetu. Długo nie zbudowałem, więc nie wiem, jakie przedmioty kupić. Pomóż polecić komputer z budżetem maks. 700 $, jak podano w tytule. Otrzymają części w SLS, a przedmioty będą potrzebne w następujący sposób. Dziękuję Ci. 1) CPU i MB 2) Ram 3) zasilacz 4) SSD lub HDD 5) Casting 6) Wygraj 10 OS Do czego najczęściej będzie używany komputer? Dokumenty Word i prezentacje PowerPoint?
Reply
#3

Po prostu normalne używanie w domu. Również zadanie domowe.
Reply
#4

Wiem, że wspomniałeś o majsterkowaniu w SLS. Jeśli twój przyjaciel jest bardziej otwarty, może wypróbować NUC. Nawet z systemem operacyjnym. Wystarczy klawiatura, mysz i monitor do pracy. Cała reszta jest wcześniej ustalona. https:
Reply
#5

Zastanawiam się, czy sam wykonałeś jakieś badania, czy po prostu tu przyszedłeś, żeby zaprojektować dla ciebie listę? jeśli wymyślisz przynajmniej kilka elementów, ludzie będą mogli powiedzieć Ci o swoich wyborach ...
Reply
#6

Dobry komputer do gier jest ważny. Pierwszy dzień w mojej szkole średniej, wszyscy mówią o Counter Strike. Tylko że nie grałem wcześniej, ponieważ mój komputer był w stanie ssać.
Reply
#7

jskc3617 napisał: Cześć ekspert bros tutaj, przyjaciel poprosić o pomoc w budowaniu komputera budżetu. Długo nie zbudowałem, więc nie wiem, jakie przedmioty kupić. Pomóż polecić komputer z budżetem maks. 700 $, jak podano w tytule. Otrzymają części w SLS, a przedmioty będą potrzebne w następujący sposób. Dziękuję Ci. 1) CPU i MB 2) Ram 3) zasilacz 4) SSD lub HDD 5) Casting 6) Wygraj 10 OS R5-2200G GPU Vega 8 8 gb pamięci RAM 240
Reply
#8

wwenze napisał: Dobry komputer do gier jest ważny. Pierwszy dzień w mojej szkole średniej, wszyscy mówią o Counter Strike. Tylko że nie grałem wcześniej, ponieważ mój komputer był w stanie ssać. Yah. Kiedy usłyszeliśmy o CS Ja, mój brat i trzeci brat, dostałem nowe kompozycje Następnie serwer zadanie jako obserwator Monitor serwera korzysta z telewizji, dzięki czemu wszyscy możemy podsłuchiwać konkurencję. Jeden karabin do wyciągania ludzi Jednym z nich jest MachineGun w Ambush Jeden używa shotguna obok drzwi. BOOMZ
Reply
#9

Kiedy mówimy CS, oznacza to właściwie 1.6.
Reply
#10

po prostu kup sobie tani laptop i monitor.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)