błąd raportu o dacie winxp?
#1

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz powinien pokazać się dzisiaj !!!       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz strefa czasowa w aparacie jest prawidłowa. regionalne ustawienie czasu na komputerze jest poprawne. pc i data rejestracji kamery. ale ilekroć robi zdjęcie, stwierdził, że zdjęcie jest robione jutro zamiast dzisiaj.   czy to zrozumiałe?
Reply
#2

Flickr: Dyskusje o błędach podczas pobierania obrazów w Canon PowerShot SX10 IS wydaje się być tam ten sam problem. kolumna "data wykonania" w eksploratorze pokazuje późniejszą datę w porównaniu do "daty wykonania" we właściwościach pliku - dziwne. jak skopiowałeś zdjęcia? czy można kopiować i wklejać zdjęcia do komputera zamiast używać narzędzia canon, aby sprawdzić, czy daty są w porządku?
Reply
#3

hlots123 napisał: Flickr: Dyskusje o błędach podczas pobierania obrazów w Canon PowerShot SX10 IS wydaje się być tam ten sam problem. kolumna "data wykonania" w eksploratorze pokazuje późniejszą datę w porównaniu do "daty wykonania" we właściwościach pliku - dziwne. jak skopiowałeś zdjęcia? czy można kopiować i wklejać zdjęcia do komputera zamiast używać narzędzia canon, aby sprawdzić, czy daty są w porządku? skopiuj i wklej z narzędzia na pulpit ...
Reply
#4

mam na myśli, spróbuj skopiować zdjęcia bez użycia jakiegokolwiek narzędzia do kanonu - aby sprawdzić, czy program kanoniczny powoduje dziwne zmiany daty. przetestuj z nowo wykonanymi zdjęciami.
Reply
#5

hlots123 napisał: mam na myśli, spróbuj skopiować zdjęcia bez użycia jakiegokolwiek narzędzia do kanonu - aby sprawdzić, czy program kanoniczny powoduje dziwne zmiany daty. przetestuj z nowo wykonanymi zdjęciami. używaj tylko kreatora skanera i aparatu fotograficznego następnie wybierz tylko zaawansowanego użytkownika
Reply
#6

nie mam wtedy pomysłu. ostatnia sugestia polega na próbie przeniesienia za pomocą czytnika sdcard do przetestowania. lub wypróbuj niektóre przeglądarki danych exif w poszukiwaniu wskazówek na temat "data wykonania" i daty modyfikacji.
Reply
#7

hlots123 napisał: nie mam wtedy pomysłu. ostatnia sugestia polega na próbie przeniesienia za pomocą czytnika sdcard do przetestowania. lub wypróbuj niektóre przeglądarki danych exif w poszukiwaniu wskazówek na temat "data wykonania" i daty modyfikacji. pic z exif pobranego zdjęcia jest pokazane na 1. stronie ...
Reply
#8

czy masz na myśli użycie właściwości explorer i kliknięcie prawym przyciskiem myszy? w wątku flickr pokazał on, jakiej daty używa explorer. może zamiast tego użyto jakiejś zmodyfikowanej daty? Nie wiem, już dawałem sugestie. gd szczęścia. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

canon sg confirm jest uszkodzony, ale winxp ma wpływ tylko na datę wszystkich użytkowników? Testowaliśmy w systemie Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8. Korzystając z aparatu, który mamy, nie możemy powtórzyć problemu. Dzięki Darren Wsparcie techniczne Canon.
Reply
#10

Przenoszenie plików z aparatu cyfrowego, data nie jest zapisywana - Aparaty - Windows 7 próbujesz kopiować używając innych metod do testowania, jak sugerowano wcześniej ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)