Ktoś próbował TP Link Portable 3G
#1

jak powyżej..   http://www.tp-link.com/en/products/d...odel=TL-MR3020   widziałem to na ostatnim pokazie na targach ... ale nie kupiłem w końcu ...   ktoś kupił i wypróbował? dobry? Cos planuje zmienić mój obecny Aztech HW-550-3G, ponieważ jest zbyt duży ...   Jakieś prawdziwe hwz prawdziwe opinie na ten temat? Jaka jest szybkość i łatwość użytkowania?   Proszę również podać model klucza sprzętowego! dzięki!
Reply
#2

Kupiłem, używając z Huawei e170. OK, z wyjątkiem braku paska sygnału w konsoli internetowej. Przyzwoity produkt.
Reply
#3

annai napisał: Kupiłem, używając z Huawei e170. OK, z wyjątkiem braku paska sygnału w konsoli internetowej. Przyzwoity produkt. brzmi dobrze .. po podłączeniu do USB do komputera
Reply
#4

Przydałby się dobry przyzwoity produkt. Używam go w moim biurze, aby zastąpić Aztech 550. Szybko mówiąc, odczuwamy różnicę między 2 routerami.
Reply
#5

Nigdy nie przeprowadziłem testu szczegółów na tym zakresie. Rozważałem to między Aztechem a 550-3G, ale wolę regularny kwadratowy kształt, ponieważ łatwiej jest spakować transport N.
Reply
#6

Opcja value for money. Daj mi znać, jeśli potrzebujesz Huawei E173. Dobry klucz dongle 7,2 Mb / s.
Reply
#7

geckoSG napisał: Przydałby się dobry przyzwoity produkt. Używam go w moim biurze, aby zastąpić Aztech 550. Szybko mówiąc, odczuwamy różnicę między 2 routerami. który z nich jest szybszy (lub czuje się szybciej?)
Reply
#8

Patrzę również na ten przenośny router, czy są tam inne produkty porównywalne?
Reply
#9

to 49 dolców, prawda? widziałem to w pretendencie, prawie go kupiłem.
Reply
#10

bradputt napisał: to 49 dolców, prawda? widziałem to w pretendencie, prawie go kupiłem. najnowszy show sprzedawał za 39 lub 49 dolarów? chciał kupić wtedy .. ale próbował znaleźć opinie online, ale 1) Sieć 3G była praktycznie nieużyteczna na wystawie 2) jego nowy produkt, więc nie ma żadnych opinii .. w końcu nie kupiłem ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)