Jakie języki programowania nauczysz się tworzyć własną stronę internetową
#1

Cześć wszystkim!   Chciałbym dowiedzieć się, jak utworzyć własną stronę internetową i ostatecznie opublikować własne produkty na stronie.   Niedawno zacząłem kursy online, aby uczyć się HTML i ostatecznie planować przejście na CSS. (te 2 języki były mi polecane przez znajomych i pewną stronę internetową).   Czy uważasz, że te języki to dobre podstawy? na co powinienem zwrócić uwagę? Muszę jeszcze zagłębić się w badania dotyczące hostowania mojego serwera itp., Więc byłoby naprawdę pomocne, gdyby ktokolwiek z doświadczeniem mógł zaoferować wskazówki na temat ścieżki, którą powinienem podążać, aby osiągnąć moje cele!   Twoje zdrowie!
Reply
#2

Myślę, że nauka jest łatwiejsza, jeśli uczysz się podczas nauki. Jeśli chodzi o sklep, być może możesz zanurkować w systemach CMS o otwartym kodzie źródłowym i wypróbować to. Następnie możesz zobaczyć, co możesz nauczyć się edytować lepiej. Jednym z otwartych źródeł jest PrestoShop
Reply
#3

Strona internetowa: HTML, JavaScript, CSS. SQL dla bazy danych, więc możesz mieć stronę internetową, która wykorzystuje dane dla dynamicznej strony (pomyśl o Facebooku, forach itp. Układ strony tak samo, ale inne dane). Sugerowałbym JSP, ponieważ używa Java, więc kiedy masz na to ochotę, przejdź do programowania Android. I jeden z: PHP lub JSP, do przetwarzania danych wejściowych
Reply
#4

finalforce napisał: Myślę, że nauka jest łatwiejsza, jeśli uczysz się podczas nauki. Jeśli chodzi o sklep, być może możesz zanurkować w systemach CMS o otwartym kodzie źródłowym i wypróbować to. Następnie możesz zobaczyć, co możesz nauczyć się edytować lepiej. Jednym z otwartych źródeł jest PrestoShop czytasz przez internetowy opis tego, co to jest cms, ale moje ujęcie polega na tym, że upraszcza on tworzenie stron WWW? czyli dodawać zdjęcia, które są łatwiejsze do wykonania niż tradycyjne HTML CSV JAVA? czy mam właściwy pomysł? Po ukończeniu kursu html zajrzę do sklepu presto. haha nadal noob chce uzyskać dobry fundament, jak budować rzeczy, dziękuję za dużo! Stan216 napisał: Strona internetowa: HTML, JavaScript, CSS. SQL dla bazy danych, więc możesz mieć stronę internetową, która wykorzystuje dane dla dynamicznej strony (pomyśl o Facebooku, forach itp. Układ strony tak samo, ale inne dane). Sugerowałbym JSP, ponieważ używa Javy, więc kiedy masz na to ochotę, przejdź do programowania Android. I jeden z: PHP lub JSP, do przetwarzania danych wejściowych
Reply
#5

Tak, poprawne użycie cms jest znacznie łatwiejsze niż stworzenie własnej strony internetowej, a następnie zaprojektowanie wszystkich komponentów od zera. Jeśli zrobisz tylko podstawowe javascript css, otrzymasz stronę, która wygląda na 20 lat. Oczywiście, jeśli masz sklep, potrzebujesz również bazy danych. Jeśli chcesz zrobić dynamiczną stronę internetową, jednym ze sposobów jest wykonanie skomplikowanego javascript. Podobnie jak node.js (uczę się teraz tego robić)
Reply
#6

clifftan94 napisał: czytasz przez internetowy opis tego, co to jest cms, ale moje ujęcie polega na tym, że upraszcza on tworzenie stron WWW? czyli dodawać zdjęcia, które są łatwiejsze do wykonania niż tradycyjne HTML CSV JAVA? czy mam właściwy pomysł? Po ukończeniu kursu html zajrzę do sklepu presto. haha nadal noob chce uzyskać dobrą podstawę, jak budować rzeczy więc JSP jest rodzajem SQL? Cześć, Yup cms to narzędzie lub usługa online, które umożliwiają tworzenie stron internetowych bez znajomości HTML, CSS lub innych języków programowania związanych z Internetem. Możesz używać ich szablonów, przeciągać pewne elementy, takie jak zdjęcia
Reply
#7

1) CSS: możesz użyć bootstrap 2) JavaScript 3) Jquery: bootstrap określone działanie wymaga jquery. Potrafi dużo więcej i działa podobnie jak Javascript. 4) HTML Te 4 wystarczy już dla ciebie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)