Pomoc, który zasilacz powinienem kupić?
#1

To dla mojego starego komputera i5-2400 Psu właśnie kaput.   Seasonic S12ii Non Modular 520W 80+ Bronze 82 $ 5yrs EVGA BV 500W 80+ Bronze 81 USD 3yrs FSP Hyper K 500W 80+ Bronze $ 5 5yrs   Lub jakikolwiek inny lepszy wokół tej ceny.   Dzięki
Reply
#2

tigerwoods napisał: To dla mojego starego komputera i5-2400 Psu właśnie kaput. Seasonic S12ii Non Modular 520W 80 Bronze 82 $ 5yrs EVGA BV 500W 80 Brąz 81 USD 3 lat FSP Hyper K 500W 80 Brązowy 64 USD 5 lat Lub jakikolwiek inny lepszy wokół tej ceny. Dzięki AHHHH przywiozłem Superflower dzisiaj .... powinienem był pojechać na FSP Hyper K 500W Ten sam sprzedawca ..! wyprzedaż sprzedam 53,88 $ !!!
Reply
#3

wongminmin napisał: AHHHH przywiozłem Superflower dzisiaj .... powinienem był pojechać na FSP Hyper K 500W Ten sam sprzedawca ..! wyprzedaż sprzedam 53,88 $ !!! Nigdy nie patrz na FSP Hyper K dla kogoś, kto wybrał Superflower Leadex Gold psu. Superflower jest jak Mercedes z PSU, podczas gdy FSP Hyper K to jak Mitsubishi Lancer GLX w porównaniu. tigerwoods napisał: To dla mojego starego komputera i5-2400 Psu właśnie kaput. Seasonic S12ii Non Modular 520W 80 Bronze 82 $ 5yrs EVGA BV 500W 80 Brąz 81 USD 3 lat FSP Hyper K 500W 80 Brązowy 64 USD 5 lat Lub jakikolwiek inny lepszy wokół tej ceny. Dzięki Każdy z nich jest w porządku, zobacz, jak bardzo chcesz mieć czyste urządzenie. Chociaż wszystkie są zasilaczami niemodułowymi, seria EVGA BV to czarne kable, w których Seasonic i FSP mają kolorowe ketchup-musztardy. Jakość mądra wszystko o tym samym tbh. Możesz także spróbować wybrać, który z dystrybutorów jest bliżej Ciebie, aby ułatwić sobie obsługę gwarancyjną. Seasonic by Corbell (AMK) FSP i EVGA od Tech Dynamic (Chai Chee Lane) Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#4

Budżet poniżej 100? Ci, którzy są lepsi, potrzebują więcej niż 100, ale znowu muszą zobaczyć twoje użycie (ciężkie lub lekkie, długie lub krótkie).
Reply
#5

singupingu napisał: Nigdy nie patrz na FSP Hyper K dla kogoś, kto wybrał Superflower Leadex Gold psu. Superflower jest jak Mercedes z PSU, podczas gdy FSP Hyper K to jak Mitsubishi Lancer GLX w porównaniu. Każdy z nich jest w porządku, zobacz, jak bardzo chcesz mieć czyste urządzenie. Chociaż wszystkie są zasilaczami niemodułowymi, seria EVGA BV to czarne kable, w których Seasonic i FSP mają kolorowe ketchup-musztardy. Jakość mądra wszystko o tym samym tbh. Możesz także spróbować wybrać, który dystrybutor jest bliżej Ciebie, aby ułatwić sobie obsługę gwarancyjną. Seasonic by Corbell (AMK) FSP i EVGA od Tech Dynamic (Chai Chee Lane) Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT Stary komputer korzystał z FSP 500W Aurum Gold zakupionego w 2011 roku Najprawdopodobniej otrzymasz gwarancję Season, 5ys i blisko mnie
Reply
#6

singupingu napisał: Nigdy nie patrz na FSP Hyper K dla kogoś, kto wybrał Superflower Leadex Gold psu. Superflower jest jak Mercedes z PSU, podczas gdy FSP Hyper K to jak Mitsubishi Lancer GLX w porównaniu. Każdy z nich jest w porządku, zobacz, jak bardzo chcesz mieć czyste urządzenie. Chociaż wszystkie są zasilaczami niemodułowymi, seria EVGA BV to czarne kable, w których Seasonic i FSP mają kolorowe ketchup-musztardy. Jakość mądra wszystko o tym samym tbh. Możesz także spróbować wybrać, który dystrybutor jest bliżej Ciebie, aby ułatwić sobie obsługę gwarancyjną. Seasonic by Corbell (AMK) FSP i EVGA od Tech Dynamic (Chai Chee Lane) Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT Wydaje się, że jest to sezonowy problem z tym kliknięciem. Cholerny.
Reply
#7

byłem taki jak ty, decydując się między psu. poszedł na FSP Hyper K 500W. btw to 80+ biały, a nie 80+ brązowy, ale w zależności od zastosowania, jeśli lekka praca / surfowanie po sieci / strumieniowanie, <500W również może liao. gwarancja przez 5 lat. unikaj Seasonika z powodu tego samego kliknięcia, które zobaczyłeś. jeśli przeprowadzasz wyszukiwanie, wielu forummerów zaleca FSP Hyper K 500W. jeśli jesteś zainteresowany czystymi czarnymi kablami, możesz przejść na EVGA, jeśli nie, myślę, że Hyper K będzie wystarczający
Reply
#8

bjorn napisał: byłem taki jak ty, decydując pomiędzy psu. poszedł na FSP Hyper K 500W. btw to 80 White nie 80 Bronze, ale w zależności od zastosowania, jeśli światło działa
Reply
#9

tigerwoods napisał: Nowe psu jest dla stary komputer i5-2400 8GB RAM 1 gb HDD Sapphire HD7850 głównie do gier takich jak BF4 i youtube. Ze względu na problem sezonowego tykania hałasu, wygląda na to, że EVGA to lepszy wybór. Aby korzystanie z gry było najlepsze, musisz mieć przynajmniej brąz 80, aby uzyskać lepszą wydajność.
Reply
#10

tigerwoods napisał: Stary komputer korzystał z FSP 500W Aurum Gold zakupionego w 2011 roku Najprawdopodobniej otrzymasz gwarancję Season, 5ys i blisko mnie Aurum jest lepszą serią i ma 80 punktów Gold. Seasonic s12ii nie jest bardzo dobrym seri tbh, ale jego efektywność energetyczna nie jest zła. Jakość budowy to hazard (zapoznaj się z opublikowanym filmem z YouTube) Dla mnie to EVGA. Zyskują całkiem dobrze swoje psu, podobnie jak ich seria G2 i G3 stworzona przez Superflower, z tymi samymi komponentami, co ich wiodąca seria Leadex. W każdym razie twój psu możesz zainwestować więcej. Twoja platforma się starzeje. Jeśli cokolwiek kaput, przynajmniej możesz przenieść swoje psu do następnej kompilacji. Pomyśl o tym. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)