[PC-BUILDING] Pełna lub częściowa aktualizacja
#1

Cześć chłopaki,   Próbuję przesyłać strumieniowo PUBG (tak, źle zoptymalizowana gra). W tej chwili używam PUBG z mniej więcej 60 fps, z opóźnionymi skokami co jakiś czas. Oto moja specyfikacja komputera, zanim przedstawię Wam moje opcje
Reply
#2

Jeśli zmieniasz CPU + MB + RAM, powinieneś patrzeć na Kopi Lake, a nie na poprzednie dwa pokolenia. Alternatywnie możesz spróbować uzyskać kolejne 4 GB pamięci RAM DDR3, dzięki czemu możesz pracować w trybie dwukanałowym. W tej chwili twoja pamięć RAM działa na pół prędkości. Powinien wynosić około 30 USD za jeden patyk z drugiej ręki.
Reply
#3

Zmień swój GPU dodaj swój RAM jest tańszy niż opcja 1. Opcja 2 to strata czasu.
Reply
#4

w jaki sposób można uzyskać uruchomienie na 4GB pamięci RAM? to cud sam w sobie
Reply
#5

Hailgod napisał: w jaki sposób można uzyskać uruchomienie na 4GB pamięci RAM? to cud sam w sobie Nie jestem bogiem w budowaniu komputerów PC ani nie wiem nic na temat komputera. Czy mieszanie i dopasowywanie sprawia, że mówi się, że działa na 4 GB? Mój menedżer zadań mówi inaczej (chyba że podaje mi dane 16 gb ale nie wykorzystuje ich wszystkich)
Reply
#6

SnowAkantor napisał: Nie jestem bogiem w budowaniu komputerów PC ani nie wiem nic na temat komputera. Czy mieszanie i dopasowywanie sprawia, że mówi się, że działa na 4 GB? Mój menedżer zadań mówi inaczej (chyba że podaje mi dane 16 gb ale nie wykorzystuje ich wszystkich) brzmi, jakbyś korzystał z 32-bitowych okien? przejdź do właściwości systemu i sprawdź w systemie -> typ systemu.
Reply
#7

SnowAkantor napisał: Nie jestem bogiem w budowaniu komputerów PC ani nie wiem nic na temat komputera. Czy mieszanie i dopasowywanie sprawia, że mówi się, że działa na 4 GB? Mój menedżer zadań mówi inaczej (chyba że podaje mi dane 16 gb ale nie wykorzystuje ich wszystkich) Wow, właśnie uświadomiłeś sobie, że w rzeczywistości masz 16 gb wymieszać i dopasować ram. Skoro masz już 16 gb, po prostu zmień GPU, który powiedział ci, że 960 to nie jest zły bankomat?
Reply
#8

wystarczy zmienić kartę graficzną na GTX 1060 6GB wystarczającą do publikacji. Reszta specyfikacji twojego komputera jest przyzwoita.
Reply
#9

lifeishard napisał: Wow, właśnie uświadomiłeś sobie, że w rzeczywistości masz 16 gb wymieszać i dopasować ram. Skoro masz już 16 gb, po prostu zmień GPU, który powiedział ci, że 960 to nie jest zły bankomat? Może ta osoba to znaczy GTX960 to niezły bankomat dla lekkich gier. Poważnie. Nadal będzie działać dla gier takich jak DOTA2, CS, Go, L4D2 Kiedy nadchodzi czas na wymagające gry Dla SkyrimSE ledwie wystarczą
Reply
#10

SnowAkantor napisał: 64-bitowe okna. Cóż, wielu przyjaciół. HAHA, człowiek Idk. Też biorę to pod uwagę! Mogę zmienić na 1070 .. 1060 3 gb 1152 cuda rdzeni = 299 USD 1060 6 gb 1280 cuda rdzeni = 359 USD - 399 USD 1070 8 gb 1920 r. Cuda = niski 600 $ około 623 $ 1070TI 8 gb 2432 cuda rdzeni = wysokie 600 dolarów około 673 do 729 USD 1080 8 gb 2560 cuda rdzeni = 850 USD za pomocą Destiny2 Mówisz leh ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)