YouTube brakuje opcji 4k 2160p
#1

Czy ktoś zauważył, że opcja 2160p zniknęła z 4k filmów w serwisie Youtube?   Kiedyś widziałem tę opcję dla filmów 4k, ale teraz brakuje jej. Widzę tylko 1440 pensów.   Googled i stwierdzono, że jest to spowodowane kodekiem VP9 itp., A powinniśmy być w stanie zobaczyć w Chrome. Jednak nie działa dla mnie w FF, Edge i Chrome. Tylko wtedy, gdy przełączę się w tryb incognito w Chrome, widzę opcję.
Reply
#2

Nie jestem pewien, nigdy tego nie zauważam
Reply
#3

ponieważ tryb incognito ok, może być rozszerzeniem w chrome i firefoxie jus próbował w youtube, szukał 4k, te z ikoną "4k" i "nowa" - chrom, palemon do 2160p, krawędź do 1440p te z ikoną "4k" - chrom, palemoon i krawędź do 2160k
Reply
#4

hlots123 napisał: ponieważ tryb incognito ok, może być rozszerzeniem w chrome i firefoxie jus próbował w youtube, szukał 4k, te z ikoną "4k" i "nowa" - chrom, palemon do 2160p, krawędź do 1440p te z ikoną "4k" - chrom, palemoon i krawędź do 2160k Masz rację. Sprawca był spowodowany wywołaniem rozszerzenia H264ify, które wymusza h264 zamiast VP9. Wygląda na to, że Google naciska VP9 iz jakiegoś powodu powoduje, że 2160p nie pojawia się. Dzięki za wskazówkę!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)