M1 1GBPS ONT -> Dlink 868L (Primary) -> Dlink 865L (Bridge) = Jak?
#1

Drodzy guru,   jako przedmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć twojej życzliwej rady i wiedzy w zakresie mostowania 865L do 868L.   Obecnie bezprzewodowy router 865L znajduje się w moim pokoju i chciałby połączyć się z 868L w salonie.   Nie mogę uzyskać dostępu do "192.168.0.50" po kliknięciu "tryb pomostowy" w 865L.   Czy ktoś może pomóc i doradzić, więc mogę użyć kabla łączącego lan 865L do mojego laptopa w moim pokoju.   Dziękuję Ci.
Reply
#2

Jaka jest nazwa pliku instrukcji użytkownika, którą obserwujesz (są różne wersje)? Czy ustawiłeś komputer na statyczny adres IP (na przykład 192.168.0.51) w tej samej podsieci, co most po ustawieniu go w tryb mostu? Który etap instrukcji utknąłeś?
Reply
#3

ten bardzo ogólny. Czy znasz jakąś stronę internetową, która może uczyć krok po kroku? Dzięki
Reply
#4

shakeyourhead napisał: ten bardzo ogólny. Czy znasz jakąś stronę internetową, która może uczyć krok po kroku? Dzięki Żadna łyżka nie karmi yo .. chciałaby mi pomóc, ale nie mogę również znaleźć szczegółowego przewodnika krok po kroku dla dokładnego modelu.
Reply
#5

shakeyourhead napisał: Drodzy guru, jako przedmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć twojej życzliwej rady i wiedzy w zakresie mostowania 865L do 868L. Obecnie bezprzewodowy router 865L znajduje się w moim pokoju i chciałby połączyć się z 868L w salonie. Nie mogę uzyskać dostępu do "192.168.0.50" po kliknięciu "tryb pomostowy" w 865L. Czy ktoś może pomóc i doradzić, więc mogę użyć kabla łączącego lan 865L do mojego laptopa w moim pokoju. Dziękuję Ci. Używając domyślnej bramy dla DIR868L? Jeśli tak, podłącz DIR865L za pomocą kabla LAN i zmień właściwości IPV4 adaptera sieci LAN do tej samej podsieci (192.168, 0.xx) urządzenia DIR865L, aby uzyskać do niego dostęp. Odłącz połączenie bezprzewodowe, jeśli jest podłączone przed zmianą powyżej.
Reply
#6

shakeyourhead napisał: ten bardzo ogólny. Czy znasz jakąś stronę internetową, która może uczyć krok po kroku? Dzięki Oto jedna wersja instrukcji obsługi: http://www.dlink.com/-/media/Consume..._Manual_EN.pdf W tej wersji instrukcje dotyczące mostu znajdują się na stronach 58-61.
Reply
#7

shakeyourhead napisał: Drodzy guru, jako przedmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć twojej życzliwej rady i wiedzy w zakresie mostowania 865L do 868L. Obecnie bezprzewodowy router 865L znajduje się w moim pokoju i chciałby połączyć się z 868L w salonie. Nie mogę uzyskać dostępu do "192.168.0.50" po kliknięciu "tryb pomostowy" w 865L. Czy ktoś może pomóc i doradzić, więc mogę użyć kabla łączącego lan 865L do mojego laptopa w moim pokoju. Dziękuję Ci. Obecnie mam 868l. Wcześniej, kiedy miałem również 865l, nie miałem problemu z podłączeniem go do 868l jako mostu medialnego. Najpierw musisz wybrać tryb Bridge na rok 865l, który już zrobiłeś. Po tym, jedyną rzeczą, na którą musisz uważać, jest upewnienie się, że twój komputer
Reply
#8

shakeyourhead napisał: Drodzy guru, jako przedmiot powyżej, chciałbym zasięgnąć twojej życzliwej rady i wiedzy w zakresie mostowania 865L do 868L. Obecnie bezprzewodowy router 865L znajduje się w moim pokoju i chciałby połączyć się z 868L w salonie. Nie mogę uzyskać dostępu do "192.168.0.50" po kliknięciu "tryb pomostowy" w 865L. Czy ktoś może pomóc i doradzić, więc mogę użyć kabla łączącego lan 865L do mojego laptopa w moim pokoju. Dziękuję Ci. Zadzwoń do D-Link? Usadowić się już?
Reply
#9

Ponieważ wszyscy gracze Bros są poprawni, wystarczy wykonać poniższe czynności, aby uzyskać dostęp do web gui 865L (Bridge): 1) Ustaw statykę IP na komputerze jako (192.168.0.X
Reply
#10

Wah bery chim. jak ustawić 192.168.0.X a X to nie 50?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)