Złe doświadczenia z SingTel
#1

Złe doświadczenia z SingTel
Reply
#2

Jeśli iPad nigdy nie opuszcza domu, dlaczego umieścić kartę SIM w iPadzie? Prośba o kłopot, zwłaszcza gdy dajesz 3 młodym dzieciom więcej. Prawdopodobnie swędzi ręka wyłączony wifi lub coś. 6 lat może ponieść więcej niż 20 gb ??? Co robią sia W miejscu zakupu lub nawet w reklamie należy wskazać, że jest to tylko 1 GB (?). Pamiętam, że widziałem reklamy. Nawet jeśli przeskoczysz Telco i podobne rzeczy się zdarzą, oni również nie będą falować. Za każdym razem zobaczyć ten typ sprawy jest zwykle problem użytkownika, albo starcy lub małe dzieci nie później niż dane lah, ponosić za granicą opłaty danych, a następnie nie może falować, a następnie płakać płakać matki ojca.
Reply
#3

To nie jest pojedyncza wina, nawet jeśli zmienisz isp, nadal będziesz zmierzyć się z tym samym. jesteś szczęśliwy Liao .... widzę 200 $, 1000 $, a nawet 2000 $. Nawet idą na singel facebook i idą na mp aby narzekać ... ale w końcu wciąż muszą płacić. Kiedy zobaczyłem tę sprawę wcześniej ... trenowałem sobie następujące rzeczy: 1) Wyłącz roaming danych w domu. (Nigdy nie polegaj na automatycznym wykrywaniu) 2) Ustaw limit sprzętowy danych, ostrzeże Cię lub odetnie twój internet po osiągnięciu ustawionych limitów. 3) Zawsze wyłączam moje 4g, zanim pozwalam dzieciom grać ... i mówię im, żeby nie zadzierały z ustawieniami. 4) Kształcę też ich, aby nigdy nie oglądali wideo na zewnątrz. 5) karta przedpłacona dla dzieci. Nigdy nie ufam systemowi ostrzeżenia sms ... to trochę głupie.
Reply
#4

muszę się zgodzić ze sprzedawcą 4, wongminmin i ladiesman217. Ponieważ ipad jest przeznaczony do użytku w domu, podłączony do wifi, nawet nie umieścić karty danych w nim w pierwszej kolejności. to jak bomba zegarowa czekająca na wyruszenie w każdej chwili. i może to nie być wina połączenia internetowego? pamiętasz, jak iOS 7 lub 8 miało te niecodzienne połączenia Wi-Fi, które od czasu do czasu spadały? Przepraszam, ale muszę powiedzieć, że nie masz nikogo, kogo można winić tylko siebie.
Reply
#5

Jesteś szczęściarzem. 175 dolarów to nie tyle w porównaniu do tych, którzy kanna oskarżają o setki więcej. Nie jestem pewien co do tych operatorów, zwykle nie mogą się zrzec, ponieważ usługi zostały poniesione. Możliwe, że czasami chciałeś wyprowadzić iPada, więc karta danych w środku jest przydatna. Poza tym większość z nas udostępnia nasze urządzenia w domach członkowskich, więc takie wypadki danych mogą się zdarzyć. Niektóre urządzenia / aplikacje mają inteligentne funkcje, które łączą się z danymi Wi-Fi i komórkowymi w celu przyspieszenia pobierania i połączenia. Trzeba przejrzeć, co bawią się dzieci. Ale tak, aby być po bezpiecznej stronie, albo wyłączyć dane mobilne lub całkowicie wyjąć kartę danych. Czy dzieci są wystarczająco stare? Potrafi ich pouczać. Dzieci dziś uczą się rzeczy szybko. I tak, przejście do innego telco nie gwarantuje, że problem ten można uniknąć w przyszłości.
Reply
#6

To nie jest pierwsze i nie będzie ostatnie. Od czasu do czasu graniczą z tym niewykwalifikowani abonenci. Tylko wtedy, gdy trafi się ich kieszeń, poznają sytuację.
Reply
#7

iPad
Reply
#8

Youtube lah ...... tak samo jak moje dzieci oglądają youtube w HD na swoich tabletach ... tats i nigdy nie używam karty SIM w tabletach. Na szczęście teraz telco ma ograniczone limity, inaczej będzie to więcej. Nadzieję, że lekcja się tutaj nauczyła .... P.S. Czasami pozwalam moim dzieciom używać mojego hp do oglądania przez 10 minut ... dane mogą strzelać do 800 MB-1 GB !!!!!
Reply
#9

Śmiej się, umrzyj ... Własne ja nigdy nie zachowaj ostrożności, spodziewaj się, że zrobi to telco ... Co za śmiech sia ... Jak zjedzona kolacja w formie bufetu i nie spodziewa się, że zapłaci i zagra w punka. Starsaver napisał: [ Gdzie można złożyć skargę i uzyskać odszkodowanie za przypadek? Też mam podobne złe doświadczenia z nimi, żeby w jakiś sposób mnie oskarżyć. Czy możesz napisać do swojego biura i żądać od nich natychmiastowego działania? QUOTE = tansh3; 93365445] Po prostu dzielę się złym doświadczeniem z #SingTel ... Dostałem darmowy mobilny internet szerokopasmowy (SIM danych) w czerwcu 2013 r., Kiedy to podpisałem umowę mioHome za pośrednictwem telesprzedaży SingTel. Ta karta SIM była cały czas włożona do iPada dla moich 3 małych dzieci do grania w domu (najstarszy w wieku 6 lat), ale zawsze była podłączona do domowego wifi. IPad nigdy nie wychodzi z domu. Jednak w marcu tego roku nagle widzę rachunek w wysokości 175 USD za tę kartę SIM, przy zużyciu danych> 20 GB. Zadzwoniłem więc do SingTel, aby zapytać. Widocznie
Reply
#10

Dzień dobry wszystkim. Zawsze czuję, że są dwie strony medalu. Klient powinien zachować ostrożność. Jednak aby być wybitną firmą, firma powinna brać pod uwagę całe możliwe ryzyko i robić różne rzeczy, aby być w biznesie. Weźmy na przykład F & B. Jeśli ktoś był na parowcu Hai Di Lao, zobaczysz, co robią, różni się od tradycyjnych dużych restauracji. W dzisiejszym krajobrazie wszystko zmienia się szybko. Jeśli firma jest w branży usługowej, lepiej nauczyć się, jak zapewniać doskonałą obsługę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)