Aktualizacja komputera
#1

Cześć chłopaki. Ostatnio kupiłem właśnie PUBG i grałem z 20-30 klatek na sekundę. Bardzo rabak. Więc planowałem uaktualnić mój obecny komputer, ale nie jestem pewien, które składniki uaktualnić do płynnej gry. Porada jest potrzebna.     Mój obecny komputer   MOBO: ASUS P8Z77-V LX GPU: NVIDIA GeForce GTX 970 8 GB PSU: FPS Gold 500 SERIA AURUM RAM: 2 x 4 GB Procesor: procesor Intel ® Core ™ i5-3470 System operacyjny: Windows 10 Dysk twardy: 1 TB WD Dysk SSD: 128 GB Crucial M4 SATA lll   Dzięki chłopaki.
Reply
#2

Nigdy nie określasz budżetu Uaktualnij do co najmniej 1060 6 gb. RAM Mam do 16 gb
Reply
#3

Twoja specyfikacja wygląda dobrze. Jakie ustawienia grasz?
Reply
#4

-Synchronicity- napisał: Twoja specyfikacja wygląda dobrze. Jakie ustawienia grasz? Potwierdzam, że statystyki wyglądają dobrze Przetestowałem PUBG na I5-3570 8 gb GTX1060. Przekracza 60 fps na med-high łatwo " GTX970 jest zbliżony do 1060
Reply
#5

brzmi bardziej jak potrzebujesz nowej instalacji systemu Windows i aktualizacji wszystkich sterowników. chyba że używasz 4k
Reply
#6

Wygląda na to, że między twoim procesorem i gpu jest dobra para.
Reply
#7

Statystyki mogą wyglądać dobrze, ale gdzie TS znaleźć to ah GPU? Tak rzadkie InternetCMI napisał: Cześć chłopaki. Ostatnio kupiłem właśnie PUBG i grałem z 20-30 klatek na sekundę. Bardzo rabak. Więc planowałem uaktualnić mój obecny komputer, ale nie jestem pewien, które składniki uaktualnić do płynnej gry. Porada jest potrzebna. Mój obecny komputer MOBO: ASUS P8Z77-V LX GPU: NVIDIA GeForce GTX 970 8 GB PSU: FPS Gold 500 SERIA AURUM RAM: 2 x 4 GB Procesor: procesor Intel ® Core ™ i5-3470 System operacyjny: Windows 10 Dysk twardy: 1 TB WD Dysk SSD: 128 GB Crucial M4 SATA lll Dzięki chłopaki. PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)