Po raz pierwszy komputer PC szuka porady
#1

Po raz pierwszy komputer PC szuka porady
Reply
#2

Nie szukasz niczego wyjątkowego, ale dodajesz opcję światła rgb? Ponadto, pls potwierdzają z nimi, jaka jest ich pierwsza edycja w miejscu instalacji. Czy to umrzeć naprawić problem w twoim miejscu, czy oni przychodzą do ciebie i zabierają zestaw do powrotu do rozwiązywania problemów? Sugerowałbym uzyskać minimum 1050ti zamiast 1050.
Reply
#3

Oświetlenie rgb jest darmowe, jak sądzę, w ramach promocji świątecznej. Czy różnica w wydajności jest istotna między 1050 a 1050ti? Powiedziano mi, że jeśli nie mam zamiaru podkręcać (od idk jak), powinienem iść na tańsze 1050.
Reply
#4

syntria napisał: Oświetlenie rgb jest darmowe, jak sądzę, w ramach promocji świątecznej. Czy różnica w wydajności jest istotna między 1050 a 1050ti? Powiedziano mi, że jeśli nie mam zamiaru podkręcać (od idk jak), powinienem iść na tańsze 1050. Dlaczego musisz wiedzieć, jak przetaktować, kiedy zdobędziesz 1050t na 1050? Przejdź do YouTube i wyszukaj "1050 vs1050ti", moje znaczące może nie być znaczącym haha ...
Reply
#5

W grach i ogólnie osobiście unikam ryzen. Idź na i3, a będziesz miał spokój ducha. Ryzen jest bardziej dla renderers wideo
Reply
#6

Rozważałem ryzen, ponieważ słyszałem jego lepszą wartość, ale nigdy wcześniej nie miałem z nim doświadczenia, więc powinienem trzymać się inteligencji? W takim razie czy powinienem wybrać moje części i zmontować je dla niego lub po prostu przejść do odbudowy po wstrząsach? Nie jestem pewien, czy powinienem wydać więcej na lepsze gpu, ponieważ nie doceniam jakości grafiki nad płynną rozgrywką
Reply
#7

syntria napisał: Rozważałem ryzen, ponieważ słyszałem jego lepszą wartość, ale nigdy wcześniej nie miałem z nim doświadczenia, więc powinienem trzymać się inteligencji? W takim razie czy powinienem wybrać moje części i zmontować je dla niego lub po prostu przejść do odbudowy po wstrząsach? Nie jestem pewien, czy powinienem wydać więcej na lepsze gpu, ponieważ nie doceniam jakości grafiki nad płynną rozgrywką W wycenach w USA są one rzeczywiście lepszej jakości pod względem stosunku wydajności do ceny. Ale niektóre gry mogą tego nie wykorzystywać, a wsparcie dla oprogramowania dla ryzen nie jest tak w pełni zbudowane jak intel. Jako student programistyczny dowiedziałem się, że emulatory w Android Studio nie obsługują procesora AMD. Opcja ryzen jest wybierana na własne ryzyko.
Reply
#8

syntria napisał: Rozważałem ryzen, ponieważ słyszałem jego lepszą wartość, ale nigdy wcześniej nie miałem z nim doświadczenia, więc powinienem trzymać się inteligencji? W takim razie czy powinienem wybrać moje części i zmontować je dla niego lub po prostu przejść do odbudowy po wstrząsach? Nie jestem pewien, czy powinienem wydać więcej na lepsze gpu, ponieważ nie doceniam jakości grafiki nad płynną rozgrywką W takim przypadku możesz po prostu przejść z gtx 1050. Używam gtx 650 tutaj grającego csgo, liga w 1440 pensów haha. Nie jestem też osobą, która zawsze ma słabe ustawienia.
Reply
#9

Polecam zwiększyć ssd do 256 gb. Więcej przestrzeni ssd oznacza większą trwałość i większą szybkość. Kiedy masz mało miejsca w SSD, sprawy stają się ciężkie.
Reply
#10

najwyraźniej na miejscu, przybędą, by zabrać ze sobą po kłopoty. W każdym razie cena wydaje się dość rozsądna, więc powinienem wybrać? ale wybranie wszystkiego i zmontowanie go w renomowanym sklepie sls też nie wydaje się kłopotliwe
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)