Wygraj 7 lub Win XP
#1

Mam starą maszynę Core 2 Duo z 4GB pamięci RAM (myślę, że to E6600). Czy uruchomienie wygranej 7 będzie szybsze, czy wygrasz xp?
Reply
#2

wygraj 7 32 gb .... będziesz dobrze ...
Reply
#3

Win xp zakończył wsparcie. Nieobsługiwany system operacyjny może być bardzo podatny na ataki. Dalej jest tak, twoja konfiguracja będzie nieco szybsza podczas uruchamiania systemu Win 7. Może warto rozważyć remont całej platformy.
Reply
#4

System Windows 7...
Reply
#5

Dlaczego nie grać z Linuksem?
Reply
#6

royfrosty napisał: Win xp zakończył wsparcie. Nieobsługiwany system operacyjny może być bardzo podatny na ataki. Dalej jest tak, twoja konfiguracja będzie nieco szybsza podczas uruchamiania systemu Win 7. Może warto rozważyć remont całej platformy. Dzięki, pójdę z wygraną 7. Moja główna platforma znajduje się po prawej stronie. To urządzenie jest przeznaczone tylko dla mojego przyjaciela do oglądania filmów. Edycja: zapomniałem, że ten wątek przesunął się na inne pod-forum. Moim głównym urządzeniem jest gramofon i5 2500k 16 gb samsung 840 pro. To powinno wystarczyć, dopóki nie skończę ze skylake. hehe mrclubbie napisał: Dlaczego nie grać z Linuksem? Mój znajomy ma prawie zerową wiedzę informatyczną. hahaha
Reply
#7

Widzę. Cóż, Windows 7 powinien być w porządku. Mimo że system Windows XP nie jest już obsługiwany, nadal go używam ... Haha
Reply
#8

w rzeczywistości, przez użycie google i stosowanie prostego hacka XP EOL, nadal będą otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń, dopóki nie będzie to już obsługiwane. testowane otrzymywanie najnowszych aktualizacji w listopadzie 2014 r., w tym poprawki IE8 w maszynie wirtualnej.
Reply
#9

jeśli TS jest zainteresowany, może spróbować wypróbować win8.1 na C2D, aby zobaczyć kompatybilne lub nie. zaktualizowany dla kogoś w
Reply
#10

Myślę, że lubię Windows XP więcej, ale nie mam nic przeciwko Windows 7 lo ... Windows XP jest o wiele łatwiejszy w użyciu ... Ale jedna rzecz, która jest dobra, to to, że Windows 7 jest szybszy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)