8-bitowy typ chińskich czcionek
#1

Cześć,       Teraz wypróbowuję oprogramowanie (złoto proshow) do robienia zdjęć z boku, ale kiedy wpisuję chińskie wyrazy dla napisów, które wyświetlają ???? sprawdzenie oprogramowania wymaga 8-bitowych chińskich czcionek. Ale kiedy sprawdzam mój folder z czcionkami, mam w środku chińskie czcionki, ale nie wiem, czy to 8-bitowe czy nie. Mam e-mail do wsparcia i powiedzieli, że moje chińskie czcionki nie są 8-bitowe. Jak mogę to sprawdzić? Gdzie można pobrać darmowe 8-bitowe chińskie czcionki do evalute na oprogramowaniu.   (PS: dołącz zrzut ekranu czcionek)
Reply
#2

hj_dragon napisał: Cześć, Teraz wypróbowuję oprogramowanie (złoto proshow) do robienia zdjęć z boku, ale kiedy wpisuję chińskie wyrazy dla napisów, które wyświetlają ???? sprawdzenie oprogramowania wymaga 8-bitowych chińskich czcionek. Ale kiedy sprawdzam mój folder z czcionkami, mam w środku chińskie czcionki, ale nie wiem, czy to 8-bitowe czy nie. Mam e-mail do wsparcia i powiedzieli, że moje chińskie czcionki nie są 8-bitowe. Jak mogę to sprawdzić? Gdzie można pobrać darmowe 8-bitowe chińskie czcionki do evalute na oprogramowaniu. (PS: dołącz zrzut ekranu czcionek) Używanie czcionek 8-bitowych w dzisiejszym kontekście nie jest właściwe. Są to stare rastrowe czcionki bitmapowe. Aby twoja chińska postać pokazała, używając takiej techniki, będzie blokować i wykonywać kroki. Czcionki Truetype i inne formaty typu wektorowego to najlepsze metody czcionek, jakie mamy obecnie. Wypróbuj następujące czcionki i sprawdź, czy pomagają ?? Czcionki inne niż Microsoft, Unicode?
Reply
#3

davidktw napisał: Używanie czcionek 8-bitowych w dzisiejszym kontekście nie jest właściwe. Są to stare rastrowe czcionki bitmapowe. Aby twoja chińska postać pokazała, używając takiej techniki, będzie blokować i wykonywać kroki. Czcionki Truetype i inne formaty typu wektorowego to najlepsze metody czcionek, jakie mamy obecnie. Wypróbuj następujące czcionki i sprawdź, czy pomagają ?? Czcionki inne niż Microsoft, Unicode? Dziękuję bardzo za link. Pomóż mi dużo. Nawet jeśli nie rozwiąże problemu 8-bitowego, dobrze jest zastosować go w innym oprogramowaniu do slajdów
Reply
#4

davidktw napisał: Używanie czcionek 8-bitowych w dzisiejszym kontekście nie jest właściwe. Są to stare rastrowe czcionki bitmapowe. Aby twoja chińska postać pokazała, używając takiej techniki, będzie blokować i wykonywać kroki. Czcionki Truetype i inne formaty typu wektorowego to najlepsze metody czcionek, jakie mamy obecnie. Wypróbuj następujące czcionki i sprawdź, czy pomagają ?? Czcionki inne niż Microsoft, Unicode? Mam pobrać i wypróbować i są one wyświetlane na liście czcionek, ale nie można wyświetlić znaku. Jak sprawdzić czcionki to 8-bitowe czcionki True Type. Czcionki są obecnie w tym typie bitów.
Reply
#5

hj_dragon napisał: Mam pobrać i wypróbować i są one wyświetlane na liście czcionek, ale nie można wyświetlić znaku. Jak sprawdzić czcionki to 8-bitowe czcionki True Type. Czcionki są obecnie w tym typie bitów. Uważam, że 8-bitowy odnosi się do tabeli ASCII, nie natknąłem się na 8 bitów używanych do opisywania czcionek. Mamy czcionki bitmapowe znane również jako czcionki rastrowe i czcionki wektorowe, takie jak Microsoft Truetype, czcionki Adobe Postscripts, a później Microsoft wyszedł z OpenType. O ile się nie mylę, nie było żadnych 8 bitów do opisania natury czcionki. Czcionka nie wymaga koloru, tylko glify opisane przy użyciu bitmapy 2D lub opisane za pomocą linii i krzywych, znanych jako wektory, wraz z podpowiedziami dla różnych rozmiarów. Gdzie dokładnie przeczytałeś termin "8 bitów"?
Reply
#6

davidktw napisał: Uważam, że 8-bitowy odnosi się do tabeli ASCII, nie natknąłem się na 8 bitów używanych do opisywania czcionek. Mamy czcionki bitmapowe znane również jako czcionki rastrowe i czcionki wektorowe, takie jak Microsoft Truetype, czcionki Adobe Postscripts, a później Microsoft wyszedł z OpenType. O ile się nie mylę, nie było żadnych 8 bitów do opisania natury czcionki. Czcionka nie wymaga koloru, tylko glify opisane przy użyciu bitmapy 2D lub opisane za pomocą linii i krzywych, znanych jako wektory, wraz z podpowiedziami dla różnych rozmiarów. Gdzie dokładnie przeczytałeś termin "8 bitów"? to właśnie mi odpowiadają w mailu, który w pierwszym liście później nie obsługuje czcionek Unicode. Naprawdę nie wiem, jakie chińskie czcionki można zaakceptować w ich oprogramowaniu, które bardzo lubię używać.
Reply
#7

davidktw napisał: Uważam, że 8-bitowy odnosi się do tabeli ASCII, nie natknąłem się na 8 bitów używanych do opisywania czcionek. Mamy czcionki bitmapowe znane również jako czcionki rastrowe i czcionki wektorowe, takie jak Microsoft Truetype, czcionki Adobe Postscripts, a później Microsoft wyszedł z OpenType. O ile się nie mylę, nie było żadnych 8 bitów do opisania natury czcionki. Czcionka nie wymaga koloru, tylko glify opisane przy użyciu bitmapy 2D lub opisane za pomocą linii i krzywych, znanych jako wektory, wraz z podpowiedziami dla różnych rozmiarów. Gdzie dokładnie przeczytałeś termin "8 bitów"? Późniejszy list odnosi się do mnie w następujący sposób: Pozdrowienia, Dziękujemy za twoją opinię. Jak wcześniej wyjaśniono, ProShow nie obsługuje czcionek Unicode, które nie są "błędami". Jest to po prostu sprawa, że ProShow nie obsługuje czcionek Unicode lub czcionek 16-bitowych. Dzięki jeszcze raz. Naprawdę nie mam pojęcia, jak uzyskać chińskie czcionki do pracy z oprogramowaniem. Może możesz wypróbować to lub obejrzeć podgląd dema na youtube, aby zobaczyć to fantastyczne oprogramowanie. Dzięki za pomoc w tym.
Reply
#8

davidktw napisał: Dokładnie tak, jak otrzymałeś odpowiedź, 8 bitów odnosi się do tabeli ASCII. 16 bitów to ostatnie odwzorowanie znaków umiędzynarodowienia znane jako Unicode. Najczęściej spotykany jest UTF-8, istnieją również inne warianty, takie jak UTF-16, UTF-32 i tak dalej. Chińskie znaki nie znajdują się w tabeli ASCII. Przed rozpowszechnieniem Unicode istnieją inne metody kodowania, takie jak CJK, GBK, Big-5 i inne. Są to mapy chińskich znaków używane w głównych krajach mandaryńskich, mianowicie na Tajwanie, HK (obecnie część Chin) i Chinach. Możesz spróbować wiki na Liście czcionek CJK - Wikipedia, wolna encyklopedia, podążaj za linkami w sieci i sprawdź, czy te czcionki działają. Jeśli chodzi o ProShow nie obsługujący Unicode, to mogą powiedzieć, że to nie jest błąd, to kiepska decyzja i na pewno firma i deweloperzy żyją w przeszłości. Przepraszam, że nie wypróbowałbym oprogramowania, ponieważ w tej chwili nie używam go. Być może następnym razem. Inne referencje Chińskie znaki znaków Dziękuję bardzo za linki. Yap Zgadzam się z wami, że twórcy oprogramowania żyją w przeszłości, nie wspierając Unicode. Może nie są one dobre w unicode lub nie chcą umieszczać unicode w oprogramowaniu. Być może możesz sobie pozwolić na czas, aby zobaczyć demo
Reply
#9

Jeśli używasz tego oprogramowania w systemie Windows 7, spróbuj zmienić ustawienia regionalne systemu i wybierz opcję Singapurski chiński uproszczony. Oprogramowanie bez wsparcia dla Unicode musi to zrobić.
Reply
#10

peterchan75 napisał: Jeśli używasz tego oprogramowania w systemie Windows 7, spróbuj zmienić ustawienia regionalne systemu i wybierz opcję Singapurski chiński uproszczony. Oprogramowanie bez wsparcia dla Unicode musi to zrobić. Obecnie posiadam system lokalizujący chiński (uproszczony, Chiny, ChRL) Wątpię, aby przejście na chiński (uproszczony, Singapur) rozwiązało to. Wszystkie programy są przeznaczone dla WIELKICH lub rozwiniętych krajów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)