*** OFICJALNA HUC POKAZUJE SWOJE RÓŻE
#1

Czas na nowy rok! Nowy wątek, aby rozpocząć rok z hukiem!   Przyjdźcie wszyscy łowcy
Reply
#2

ma jeszcze 10 dni leh
Reply
#3

Wątek zawsze był tworzony rok wcześniej. Brb. lol
Reply
#4

Wczesny start. 2011 wątek był jeszcze gorszy. Zaczęło się jak pierwszy tydzień. LOL.
Reply
#5

W porządku, jestem po prostu leniwy, żeby robić zdjęcia ATM, ponieważ mój stół jest po prostu brudny, więc po prostu użyj zdjęcia, które wziąłem po raz ostatni. No to ruszamy Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Rzeczy, które się zmieniły 1) Extra IDE HDD do backupu, kable IDE to po prostu ... Tak .. 2) Dodatkowy adapter PCI Wifi 3) Zmieniono na Chłodnicę Akumulacyjną AMD Wszystko inne pozostało takie samo, więc nie widzę potrzeby robienia zdjęcia, a więc używania tego samego obrazu. Tylko dla celów archiwalnych, Jak moje urządzenie wyglądało ostatnio. Bardziej Prosty i schludniejszy. http:
Reply
#6

terence52 napisał: Wątek zawsze był tworzony rok wcześniej. Brb. lol Najważniejsze jest pokazanie nam ur rig!
Reply
#7

Nadal to samo ... Nadal masz tabelę uaktualnień ... Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

Raggy umieścił tam te postacie z anime nie przestraszyć włączyć żółtawy ar? na zewnątrz
Reply
#9

Jeśli czyścisz i szczotkujesz co tydzień, to jest okie. Haruhi była ze mną dość długo, wciąż tak dobra jak nowa i bez westchnień odbarwień.
Reply
#10

Właśnie zmieniłem kilka tygodni temu. Brak miejsca na głównym stole leniwy, aby założyć okładkę ODD z alu Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)