Potrzebuje porady
#1

Cześć chłopaki ... tylko po to, by zasięgnąć opinii, który operator wybrać dla Fiber, ponieważ moja umowa na kabel z SH zakończyła się ... SH zadzwonił do mnie, aby mnie przerobić na 100mb Fibre, Ale po przeczytaniu jakiegoś negatywnego postu, nie jestem pewien decyzja. Ktoś może pomóc?
Reply
#2

m1, moja republika. m1 powoduje jego tanie i pozwala na przenoszenie numerów cyfrowych. MyRepublic powoduje lepszą wydajność.
Reply
#3

Słyszałem, że SH zmusza cię do korzystania z ich bramki bezprzewodowej. inne szybsze routery na rynku nie będą działać z siecią Starhub. używając obecnie m1, żadnych skarg
Reply
#4

Nawiasem mówiąc, ktoś wie, czy myrepublic jest tagiem w linii Singtel?
Reply
#5

Korzystanie z m1 200 Mb / s 39 USD miesięcznie. Z 220 w górę i 280 w dół oraz koncentrować router VoIP i Asus n56u.
Reply
#6

Simonkwq napisał: Korzystanie z m1 200 Mb / s 39 USD miesięcznie. Z 220 w górę i 280 w dół oraz koncentrować router VoIP i Asus n56u. jak upl dostajesz tak wysokie prędkości na rzekomej linii 200mbps ?! moje maksimum na 180mbps. ile metrów kabla LAN i jakiego kabla Cat używałeś pomiędzy komputerem PC a routerem?
Reply
#7

Simonkwq napisał: Korzystanie z m1 200 Mb / s 39 USD miesięcznie. Z 220 w górę i 280 w dół oraz koncentrować router VoIP i Asus n56u. ? oni nie ograniczyli PIR?
Reply
#8

killerslayer92 napisał: jak upl dostajesz tak wysokie prędkości na rzekomej linii 200mbps ?! moje maksimum na 180mbps. ile metrów kabla LAN i jakiego kabla Cat używałeś pomiędzy komputerem PC a routerem? Ont i router w pokoju dziennym, połóż kabel 20m 5e do mojego pokoju.
Reply
#9

Gondon72 napisał: ? oni nie ograniczyli PIR? Przepraszam, czym jest PIR?
Reply
#10

Myrepublic nie jest na razie zalecany. Wystarczy spojrzeć na wszystkie ich problemy w wątku. M1 to stosunek jakości do ceny, a jeśli pieniądze nie są priorytetem, spróbuj VQ.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)