[GPGT] Teraz dostałem 3 aplikacje HWZ ...
#1

Teraz idź szukać sprzętu, a następnie zobaczysz nową aplikację poniżej.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Widzę, że programistą jest abang. Kciuki za niego. Tak utalentowany. Czuję dumę z mojego brata tutaj   Aplikacja HWZ nie mówi. Przechodź między GAGT a innym. Nie wiem dlaczego, może zbyt przyzwyczajony do GAGT. Ale pager edmw zbyt uzależniający na drugim LOL. Wesprze mojego abana tutaj i spróbuje zamiast tego drugiego.
Reply
#2

Używam surfowania w przeglądarce ...
Reply
#3

jeśli jest prawdziwym ah hukiem, jest najmądrzejszy, jakiego kiedykolwiek widziałem w moim życiu. Jego aplikacja jest teraz tak gd jak gagt ...
Reply
#4

articland05 napisał: jeśli jest prawdziwym ah hukiem, jest najmądrzejszy, jakiego kiedykolwiek widziałem w moim życiu. Jego aplikacja jest teraz tak gd jak gagt ... Może jest zedmaster? Powiedział, że jest programistą, prawda?
Reply
#5

Prawie każdego dnia dostałem nową wersję. Wysłane z solą ziemi przez PCWX
Reply
#6

tyjtht napisał: Może jest zedmaster? Powiedział, że jest programistą, prawda? Deweloper twierdzi, że absolwent NTU, nie sądzi, że jest zedmaster. Wiem, że Zedmaster to ten stary pakcik.
Reply
#7

Który huan jest tym, który ma pager?
Reply
#8

likevegetable napisał: Który huan jest tym, który ma pager? Nowy
Reply
#9

Wciąż wolę GAGT leh
Reply
#10

wes123 napisał: Teraz idź szukać sprzętu, a następnie zobaczysz nową aplikację poniżej. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Widzę, że programistą jest abang. Kciuki za niego. Tak utalentowany. Czuję dumę z mojego brata tutaj Aplikacja HWZ nie mówi. Przechodź między GAGT a innym. Nie wiem dlaczego, może zbyt przyzwyczajony do GAGT. Ale pager edmw zbyt uzależniający na drugim LOL. Wesprze mojego abana tutaj i spróbuje zamiast tego drugiego. Cześć Muhd Fadhli
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)