Pomoc - Nie pamiętam loginu WinXP Hasło.
#1

Wszyscy,   Zapomniałem loginu WinXP w Password.   Czy istnieje jakieś niezawodne darmowe oprogramowanie do złamania tego? A może jest taka usługa w SLS? Jeśli tak, proszę polecić.   Dziękuję i Wesołych Świąt.
Reply
#2

Wejdź na konto Administrator w trybie awaryjnym i usuń hasło do swojego konta. Administrator nie może wcześniej ustawić hasła.
Reply
#3

MoneyFace = p napisał: Wejdź na konto administratora trybu bezpiecznego i usuń hasło do swojego konta. Administrator nie może wcześniej ustawić hasła. Jest to hasło administratora, zapomniałem wspomnieć. Wiem, że szanse są już niemożliwe ...
Reply
#4

U go i google oprogramowanie, które może 1) utwórz książkę CD 2) po uruchomieniu z dysku CD usunie hasło administratora dla okna możesz zalogować się na liao lor.
Reply
#5

Hasło do Winxp może zostać złamane. Jus google może go znaleźć, jak to zrobić.
Reply
#6

może, wystarczy pobrać startową wersję ISO, która może zresetować hasło pierwsze.
Reply
#7

poszukaj tego oprogramowania o nazwie ophcrack.
Reply
#8

MoneyWise napisał: Jest to hasło administratora, zapomniałem wspomnieć. Wiem, że szanse są już niemożliwe ... Istnieje domyślna nazwa administratora konta, która jest dostępna tylko w trybie bezpiecznym.
Reply
#9

MoneyFace = p napisał: Wejdź na konto administratora trybu bezpiecznego i usuń hasło do swojego konta. Administrator nie może wcześniej ustawić hasła. Nastawić
Reply
#10

Wyjmij dysk twardy i podłącz go do innego komputera na koncie administratora. możesz uzyskać żądane dane bez potrzeby podawania hasła
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)