Serwery proxy do ominięcia
#1

Nagle nie mogę uzyskać dostępu do tudou itp., Aby obejrzeć mój dramat!   Czytam gdzieś, gdzie mogę stworzyć serwer proxy (co to dokładnie jest), aby strona mogła pomyśleć, że jestem w Chinach, wtedy mogę obejrzeć ten dramat.   Każda pomoc, jak mogę zmienić adres IP itp, aby to osiągnąć ...   Wielkie dzięki
Reply
#2

W przypadku rozwiązania "raz na zawsze", zasubskrybuj usługę VPN. Aby uzyskać rozwiązanie krótkoterminowe lub tymczasowe, zainstaluj dodatek Modify Headers dla przeglądarki Firefox lub ModHeader dla przeglądarki Chrome, nie pytaj mnie o nic dla IE, ponieważ nie korzystam z IE. Nie mam pojęcia, kiedy witryny będą przeciwdziałać tej metody obejścia, więc może nie działać później, ale działa dla mnie do tej pory na wszystkich odmówionych witryn. [IMG] Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz [
Reply
#3

commach napisał: W przypadku rozwiązania "raz na zawsze", zasubskrybuj usługę VPN. Aby uzyskać rozwiązanie krótkoterminowe lub tymczasowe, zainstaluj dodatek Modify Headers dla przeglądarki Firefox lub ModHeader dla przeglądarki Chrome, nie pytaj mnie o nic dla IE, ponieważ nie korzystam z IE. Nie mam pojęcia, kiedy witryny będą przeciwdziałać tej metody obejścia, więc może nie działać później, ale działa dla mnie do tej pory na wszystkich odmówionych witryn. [IMG] Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz [
Reply
#4

commach napisał: W przypadku rozwiązania "raz na zawsze", zasubskrybuj usługę VPN. jakieś zalecenia?
Reply
#5

ktoś ma problem z oglądaniem filmu HK na tudou? Wydaje się nie działać teraz ..
Reply
#6

binary_0011 napisał: ktoś ma problem z oglądaniem filmu HK na tudou? Wydaje się nie działać teraz .. Działając jak zwykle, spójrz na powyższy zrzut ekranu, dokładne IP dla tuduo jest poprawne, a nie losowe IP dla celów ilustracyjnych. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

ok, wiem dlaczego liao, dodałem dodatkową przestrzeń przypadkowo, teraz mogę pracować liao. dzięki.
Reply
#8

008008 napisał: jakieś zalecenia? Strongvpn i supervpn, 20 USD. Słyszałem, że dostałem za darmo vpn, dunno gdzie?
Reply
#9

commach napisał: W przypadku rozwiązania "raz na zawsze", zasubskrybuj usługę VPN. Aby uzyskać rozwiązanie krótkoterminowe lub tymczasowe, zainstaluj dodatek Modify Headers dla przeglądarki Firefox lub ModHeader dla przeglądarki Chrome, nie pytaj mnie o nic dla IE, ponieważ nie korzystam z IE. Nie mam pojęcia, kiedy witryny będą przeciwdziałać tej metody obejścia, więc może nie działać później, ale działa dla mnie do tej pory na wszystkich odmówionych witryn. [IMG] Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz [/ IMG] Po zainstalowaniu MD uruchom ponownie FF lub Chrome. Po ponownym uruchomieniu przejdź do Narzędzia> Programista internetowy> Modyfikuj nagłówek, aby aktywować MD. Kliknij Dodaj przy przycisku wyboru akcji, wpisz X-Forwarded-For na przycisku Nazwa nagłówka podążaj za adresem IP (możesz użyć wyszukiwarki whois, aby sprawdzić rzeczywiste IP witryny) witryny, do której chcesz uzyskać dostęp / wyświetlić, ale odmówiono w tym momencie. Kliknij przycisk Dodaj, a następnie przycisk Uruchom (skrajnie lewy przycisk). Ciesz się wcześniejszym filmem. Dopingować! To jest nagłówek serwera proxy HTTP. Jestem pod wrażeniem, że jest to rodzaj "rażącej" luki bezpieczeństwa, którą zaimplementowali. Ale .... Podoba mi się, bo też chcę oglądać. Zobaczę, czy mogę użyć tej samej techniki dla mojego PPTV lub PPS na iPadzie.
Reply
#10

Myślałem, że proxy nie jest tak bezpieczny jak VPN, ponieważ jest przezroczysty? W każdym razie mam swój osobisty (płatny) serwer proxy dla innych prac. Nie wiem, czy to czyni go bezpieczniejszym. Wątpię. ha ha. Czy proxy zwiększyłoby prędkość pobierania?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)