1 punkt Cat6, ale 2 urządzenia jak?
#1

Mam kota 6 punktów w moim pokoju, ale mam 2 urządzenia (1 mio tv, 1 Internet tv box). Czy istnieje coś takiego jak splitter, więc zarówno moje urządzenie może wykorzystać punkt, czy też muszę kupić router
Reply
#2

Wracając do tego samego problemu. Znaleziony splitter nie pozwala na równoczesne korzystanie z obu portów. W końcu wybrałem opcję routera. Ponieważ miałem dodatkowy router. Stąd imo, router
Reply
#3

Użyj przełącznika
Reply
#4

przełącz tylko 10-50 $
Reply
#5

stam napisał: Mam kota 6 punktów w moim pokoju, ale mam 2 urządzenia (1 mio tv, 1 Internet tv box). Czy istnieje coś takiego jak splitter, więc zarówno moje urządzenie może wykorzystać punkt, czy też muszę kupić router
Reply
#6

rainelor napisał: Wracając do tego samego problemu. Znaleziony splitter nie pozwala na równoczesne korzystanie z obu portów. W końcu wybrałem opcję routera. Ponieważ miałem dodatkowy router. Stąd imo, router
Reply
#7

Użyj małego przełącznika. To nie jest drogie.
Reply
#8

davidktw napisał: Nie wiem, jakiego rodzaju splittera się powołujesz. Miałem na myśli to. W każdym razie zgadzam się, że zmiana jest lepszym rozwiązaniem.
Reply
#9

Pamiętaj, że jeśli używasz splittera, maksymalna prędkość wynosi 100 Mb / s dla każdego złącza. Jeśli chcesz korzystać z gigabitowych prędkości, będziesz musiał użyć przełącznika.
Reply
#10

Ah-Pin-Kor napisał: Pamiętaj, że jeśli używasz splittera, maksymalna prędkość wynosi 100 Mb / s dla każdego złącza. Jeśli chcesz korzystać z gigabitowych prędkości, będziesz musiał użyć przełącznika. Nie, przeciwieństwo jest prawdą. Jeśli używasz przełącznika, dwa porty muszą mieć ten sam kabel cat6, a maksymalna prędkość na port to tylko połowa maksymalnej prędkości łącza. Jeśli używasz splittera, każde łącze ma swój delikatny kabel i dzięki temu osiąga pełną prędkość gigabitową.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)