jakikolwiek negatywny wpływ na zmieniającą się pastę termiczną w GPU?
#1

Jak powyżej..   Właściwie nie mam powodu, aby zmieniać termiczną pastę mojego obecnego GPU (Galax 980ti HOF), tylko że mam zapasowy arktyczny mx-4, a mój GPU nie ma lokalnej gwarancji.   Zastanawiasz się, czy nie ma żadnego negatywnego wpływu, na przykład domyślna pasta termiczna w GPU ma trwać dłużej lub coś innego i jeśli zmienię pastę termiczną, może będę musiał częściej ją zmieniać?   Wybacz mi, wszystko to w oparciu o założenie i myśli wywołane przez siebie lol.
Reply
#2

brak negatywnego wpływu (zakładając, że jesteś doświadczoną osobą w zmienianiu pasty termoprzewodzącej gpu
Reply
#3

Zrób to .
Reply
#4

można wymienić pastę termiczną, jeśli wyschnie. zbyt dużo pasty lub zbyt mało również nie jest dobre. aby było chłodno, po prostu czyść radiator, wentylator i płytę co miesiąc. twój komputer będzie trwał dłużej. uwaga: elektryczny może przejść przez pył, jeśli jest zbyt gęsty.
Reply
#5

Skład zapasów jest zwykle gorszej jakości niż te przyzwoite po cenach rynkowych. W niektórych przypadkach zauważyłem przyzwoitą redukcję o kilka stopni po zmianie. Nie oczekuj dramatycznych zmian, chyba że stary wyschnie całkowicie.
Reply
#6

Czytałem gdzieś, że normalny smar rowerowy działa dobrze jako pasta termiczna. Zastanów się nad tym, jeśli chcesz eksperymentować.
Reply
#7

Mój spadł 11c po wprowadzeniu lepszej pasty termicznej.
Reply
#8

Wadą jest nieważność gwarancji, jeśli na śrubie przymocowana jest uszczelka HSF.
Reply
#9

tak długo jak twój gpu nie ma lokalnej gwarancji, dobrze jest zmienić pastę termiczną tak, jak zwykle te domyślne są złe.
Reply
#10

Dziękuje wszystkim.. Pomyśl, kiedy mam czas, idę spróbuj. to bardziej ze względu na eksperyment ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)