[Głośniki] 2.1 lub 2.0. Intro me
#1

Cześć ludzie!   potrzebuję twojej pomocy.   Czy ktoś ma dobre głośniki do intro, które mogą wyśpiewać od amazonka? Bo mam tam kredyty   mój ATP3 właśnie pojawił się po 10 latach pracy.   Słucham szerokiego gatunku muzyki.   Myśli o pohukiwaniu Bose Companion 20 lub Companion 2 III.   Nie przejmuj się używaniem forwardera. Znam wielu ludzi używających A2.
Reply
#2

gaoxing84 napisał: Cześć ludzie! potrzebuję twojej pomocy. Czy ktoś ma dobre głośniki do intro, które mogą wyśpiewać od amazonka? Bo mam tam kredyty mój ATP3 właśnie pojawił się po 10 latach pracy. Słucham szerokiego gatunku muzyki. Myśli o pohukiwaniu Bose Companion 20 lub Companion 2 III. Nie przejmuj się używaniem forwardera. Znam wielu ludzi używających A2 +. http://www.amazon.com/gp/product/B00...2350011&sr=8-1 mój bratanek to wykorzystuje, a dźwięk cholernie wspaniały nie może tego opisać
Reply
#3

dużo dobrych głośników brak bezpłatnej wysyłki na Amazon. Spedytor będzie musiał sporo kosztować ze względu na wagę.
Reply
#4

gaoxing84 napisał: Cześć ludzie! potrzebuję twojej pomocy. Czy ktoś ma dobre głośniki do intro, które mogą wyśpiewać od amazonka? Bo mam tam kredyty mój ATP3 właśnie pojawił się po 10 latach pracy. Słucham szerokiego gatunku muzyki. Myśli o pohukiwaniu Bose Companion 20 lub Companion 2 III. Nie przejmuj się używaniem forwardera. Znam wielu ludzi używających A2. Jeśli słuchasz muzyki głównie i potrzebujesz czegoś wzdłuż budżetu A2, zdobądź Mackie CR4. W zeszłym miesiącu przegapiliśmy promocję, City Music sprzedawało je za 232 USD, teraz myślę, że sprzedają za 290 $. A2, na marginesie, nie ma zbyt wiele w dziale basowym.
Reply
#5

Silnik audio a5.
Reply
#6

enenyi napisał: Jeśli słuchasz muzyki głównie i potrzebujesz czegoś wzdłuż budżetu A2, zdobądź Mackie CR4. W zeszłym miesiącu przegapiliśmy promocję, City Music sprzedawało je za 232 USD, teraz myślę, że sprzedają za 290 $. A2, na marginesie, nie ma zbyt wiele w dziale basowym. Mackie CR4 to pasywny głośnik? nadal potrzebujesz wzmacniacza, żeby go ładnie uruchomić?
Reply
#7

Allanlee82 napisał: Mackie CR4 to pasywny głośnik? nadal potrzebujesz wzmacniacza, żeby go ładnie uruchomić? Para aktywno-pasywna.
Reply
#8

enenyi napisał: Para aktywno-pasywna. miło, również szuka pary głośników, aby zastąpić mój twórczy ryk. Również patrząc na AE A2, ale teraz można również rozważyć Mackie CR4
Reply
#9

Allanlee82 napisał: miło, również szuka pary głośników, aby zastąpić mój twórczy ryk. Również patrząc na AE A2, ale teraz można również rozważyć Mackie CR4 Zależy od tego, czy potrzebujesz basu, czy nie. Mackie CR4 byłoby dobrym wszechstronnym urządzeniem. Jeśli potrzebujesz więcej klarowności pod względem wokalu, to Presonus Eris E4.5 jest najlepszy, jaki odsłuchałem w swojej kategorii (przeciwko konkurencji Mackie CR3, Audioengine A2, M-Audio AV42), a jego sprzedaż w Sinamex wynosi 269 $. Używam Presonus Eris E5, większego brata o mniejszej odpowiedzi basowej. FYI, tylko głośniki Presonus Eris są uważane za monitory studyjne. Seria Mackie CR i Audioengine (A2, A5) są uznanymi kolumnami referencyjnymi, a seria Bose Companion uważała głośniki z najwyższej półki dla klientów.
Reply
#10

Kupowanie głośników od Amazon jest złym pomysłem; są marki, które są tańsze w USA (zazwyczaj USA własne marki), ale są też marki, które są tańsze na wschodzie (Wiele dobrych, znanych marek, z fabrykami w Chinach). A wysyłka z USA będzie negować twoje oszczędności kosztów do tego stopnia, że kosztuje tyle samo, aby kupić je w Singapurze. Spójrz na przykład na link Audioengine A2 Amazon, 249 USD stanie się 370 USD SGD, a dostawa stanie się taka sama, jak cena lokalna. A płacenie 400 $ za te krew jest wymiotowane. Zdobądź coś innego, na przykład, prawie wszystko. Być może, jeśli ujawnisz, ile kredytów posiadasz, możesz uzyskać lepsze strategie, jak je wydać.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)