Zaskakujące zachowanie routera w trybie AP
#1

Zaskakujące zachowanie routera w trybie AP
Reply
#2

Agresywność roamingowa zależy od twojego telefonu. Jaki to model?
Reply
#3

Przełączanie zależy od urządzenia. Korzystam z Google Pixel. Oszczędziłem obie sieci i przełączanie może nie być tak idealne, jak być może tego chcesz. Wiem czego chcesz. Pozwól, aby urządzenie działało automatycznie, więc nie przejmuj się tym zbytnio. Myślę, że życie to coś więcej niż 2.4
Reply
#4

Funkcja, o której mówisz, to Zero Handoff Roaming i jest dostępna tylko w punktach dostępowych klasy korporacyjnej (AP) z kontrolerem lub Mesh APs, gdzie AP "zna" lokalizację twojego urządzenia i automatycznie przełącza twoje sygnały do najbliższego AP. Możesz spróbować, czy możesz zmniejszyć moc wyjściową anteny w AC66U lub DIR-868L lub obu, aby zminimalizować nakładanie się sygnału. Nawet eksperymentowanie z funkcjami takimi jak wykreślanie wiązki może zmniejszyć agresywność roamingu.
Reply
#5

tungsten2 napisał: Aby skorzystać z funkcji automatycznego używania, musisz użyć 2x DIR-868L. Zrobi to, co masz na myśli. Miałem zapasowy DIR-868L. Jeśli chcesz wypożyczyć, aby przetestować to tylko PM me. I pai seh lah w każdym razie dzięki za testową ofertę pożyczki.
Reply
#6

Nie ma problemu
Reply
#7

Przepraszam przejąć ten wątek ah .. W przyszłym tygodniu ustawię coś podobnego, kiedy wprowadzę się do nowego BTO z 4 pokojami. Ale będę korzystać z 2 routerów Asus. Głównym routerem w obszarze konsoli telewizyjnej jest RT-AC88, a router, RT-AC56S w MBR, zostanie skonfigurowany jako punkt dostępowy. Co muszę zrobić lub zanotować, aby uzyskać płynne przekazanie, tak jak chce TS? Ja i moja żona używamy iPhone'a 7 Plus i 7. Opublikowano na moim czarnym iPhone 7 Plus z aplikacją HardwareZone Forums
Reply
#8

Nie myśl, że router Asus ma tę funkcję autoroam.
Reply
#9

Asus ma podobną funkcję o nazwie Roaming Assistant. Będzie jednak działać tylko z punktami dostępowymi Asusa, takimi jak nowy RP-AC68. Nie wiem, czy OP jest skonfigurowany do pracy, ponieważ nigdy wcześniej nie próbowałam włączyć asystenta roamingu na 2 routerach asus.
Reply
#10

AC56S naprawdę nie ma asystenta roamingowego .. AC88U ma jednak ... Opublikowano na moim czarnym iPhone 7 Plus z aplikacją HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)