Czy ceny GPU w końcu się normalizują?
#1

Zgodnie z tymi artykułami     https:
Reply
#2

Sklepy SLS bardzo szybko podnoszą ceny, ale pozostają w tyle za spadającymi cenami. Więc to się nie stanie w najbliższym czasie.
Reply
#3

To tylko kwestia czasu. Ale nie spodziewaj się powrotu ceny do poziomu wydobywczego wcześniej niż 3 miesiące w SG.
Reply
#4

Psycovirus napisał: Sklepy SLS bardzo szybko podnoszą ceny, ale pozostają w tyle za spadającymi cenami. Więc to się nie stanie w najbliższym czasie. może do czasu, gdy to się stanie, szaleństwo górnicze znowu się podniesie, a ceny pozostaną na wysokim niebie
Reply
#5

Wygląda na to, że maleje blisko uruchomienia RRP. Jest to prawdopodobnie spowodowane niską wartością kryptograficzną i oczekiwanym wydaniem nowego GPU w tym roku.
Reply
#6

jeśli TS poprosi o to, aby mógł teraz kupić gpu Sugeruję, aby TS kupił najtańsze 1050ti do ostatniej premiery GPU. Następnie może sprzedać swoje 1050ti z utratą 100 $ lub mniej. Amortyzacja w wysokości 100 USD przez 3 miesiące wydaje się przyzwoita. po wyjściu nowego gpu może kupić najnowszy model
Reply
#7

Mam tylko nadzieję, że cały rynek górnictwa kryptograficznego ulegnie awarii, gdy wszyscy nagle uświadomią sobie, że kryptowaluty są bezużyteczne.
Reply
#8

timpeh82 napisał: jeśli TS poprosi o to, aby mógł teraz kupić gpu Sugeruję, aby TS kupił najtańsze 1050ti do ostatniej premiery GPU. Następnie może sprzedać swoje 1050ti z utratą 100 $ lub mniej. Amortyzacja w wysokości 100 USD przez 3 miesiące wydaje się przyzwoita. po wyjściu nowego gpu może kupić najnowszy model haha nie tak naprawdę, obecnie używasz 980ti, co jest równoważne 1070 myślę? tylko, że teraz spadek cen naprawdę będzie można kupić. zobacz jak ah.
Reply
#9

Shawshankredempti0n napisał: Mam tylko nadzieję, że cały rynek górnictwa kryptograficznego ulegnie awarii, gdy wszyscy nagle uświadomią sobie, że kryptowaluty są bezużyteczne. Myślę, że wszyscy nie-górnicy liczą na to samo. nie jesteś sam!
Reply
#10

Junken napisał: Myślę, że wszyscy nie-górnicy liczą na to samo. nie jesteś sam! Lepiej, żeby nie całkowicie się zepsuć. Producenci OEM będą mieli trudności z wyczyszczeniem zapasów, a niektórzy mogą spasować. Producenci OEM, tacy jak Asrock, zaczynają produkować gus z AMD z powodu szaleństwa górniczego. Teraz mamy 1 dodatkowego OEM do wyboru. Obecny wysoki zwrot z inwestycji dla producentów OEM pomaga im wydać dodatkowe $$ $ na badania i rozwój. Twoje następne genowe urządzenie może być zasilane z górników. Przewiduję, że ceny spadną w ciągu 1-2 miesięcy. Zaczekaj na najlepsze oferty.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)